Bojangles’ı Beklerken

Oliver Bourdeaut

Bojangles’ı Beklerken
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-06
YAZAR Oliver Bourdeaut
ISBN 6054820443
DOSYA FORMATI 12,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

France Culture-Télérama, Grand Prix RTL-Lire ve France Télévisions-Roman gibi üç önemli edebiyat ödülüne sahip olan Bojangles’ı Beklerken hayli etkileyici bir roman. Hatta çılgın aşk teması hiç bu kadar neşeli, ama bir o kadar dokunaklı anlatılmamış olabilir…Oğullarının şaşkın bakışları altında, Nina Simone’un “Mr Bojangles” şarkısını çalıp sürekli dans eden ve bundan asla bıkmayan bir çift. Daima şölen havasında yaşanan uçarı bir aşk. Karısına sınırsız bir sevgiyle bağlı olan bir adam. Evde beslenen devasa bir kuş. Salonun siyah-beyaz zemininde dev dama taşları ve bize tüm bunları anlatan bir çocuk… Sadece eğlenceye, havailiğe ve arkadaşlara adanmış bu taşkın hayatın tek orkestra şefiyse, sağı solu belli olmayan, çılgın bir kadın olan anne. Evlerinde paytak paytak dolaşan koskoca egzotik kuş Matmazel Fuzuli’yi uzak diyarlarda evlat edinip ailelerinin değişmez bir üyesi olarak yuvalarına dahil eden de o… Dizginsiz bir eğlence, hayal ve oyun dünyasının girdabını tüm aile üyeleri için hiç sıkılmadan karıştıran da… Ne var ki bir gün biraz fazla ileri gidiyor. Ve bunun üzerine babayla oğlu, kaçınılmaz olanın önüne geçmek için ellerinden geleni yapmaya girişiyor. Çünkü parti devam etmeli, çünkü her ne pahasına olursa olsun eğlence sürüp gitmeli!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bojangles’ı Beklerken i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bojangles’ı Beklerken.

...Beklerken dünya prömiyerini 2011 Venedik Film Festivali'nin yarışmalı bölümünde yapmıştı ... Bojangles'ı Beklerken - Oliver Bourdeaut ... . France Culture-Télérama, Grand Prix RTL-Lire ve France Télévisions-Roman gibi üç önemli edebiyat ödülüne sahip olan Bojangles'ı Beklerken hayli etkileyici bir roman. Bojangles'ı Beklerken. Kitap. 7 OCAK 2017. France Culture-Télérama Grand Prix RTL-Lire ve France Télévisions-Roman gibi üç önemli edebiyat ödülüne sahip olan Bojangles'ı Beklerken hayli etkileyici bir roman. GODOT´yu BEKLERKEN´i BEKLERKEN. Yazan: Dave HANSON Çeviren: Ekin TUNÇAY TURAN Yöneten: İlha ... GODOT'YU BEKLERKEN'i BEKLERKEN/ Yaşar İlksavaş'ın Yazısı ... . GODOT´yu BEKLERKEN´i BEKLERKEN. Yazan: Dave HANSON Çeviren: Ekin TUNÇAY TURAN Yöneten: İlham YAZAR. KONUSU....