Ülkeler / İlk Kitabını Kendin Boya

Mine Soysal

Ülkeler / İlk Kitabını Kendin Boya
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-04-30
YAZAR Mine Soysal
ISBN 9758142933
DOSYA FORMATI 4,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Okumaya hazırlananlar ya da yeni başlayanlar için!Hem okunan hem boyanan ilk kitaplar!Çok sayıda baskı yapan "Ülkeler 1" ve "Ülkeler 2" kitapları, Türkiye sayfası da eklenerek tek kitapta birleştirildi. Okulöncesi çocuklar için hazırlanan dizinin kitapları yeni baskıları yapılırken boyut, sayfa düzeni ve yaş grubunun gereksinimleri bakımından bütünüyle gözden geçirildi. Yenilenen bu özel baskıda Güldehen Özbay ve Saadet Ceylan’ın desenleri bir araya geldi. Kitapta kültürel, mimari, coğrafi özellikleriyle tanıtılan 18 ülke var. Türkiye, İtalya, İspanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Rusya, Çin, Hindistan, Tayland, Japonya, Mısır, Kenya, Fas, ABD, Meksika, Brezilya ve Avustralya.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ülkeler / İlk Kitabını Kendin Boya i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ülkeler / İlk Kitabını Kendin Boya.

...ap_store. 18,80 TL. Liste Fiyatı 13 TL. Tanıtım ... Ülkeler 1 / İlk Kitabını Kendin Boya Kitabina Bak Mine Soysal... ... . İlk Kitabını Kendin Boya - Ülkeler Yorumları (0 yorum). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Ülkeler / İlk Kitabını Kendin Boya. İlk Kitabını Kendin Boya Dizisi. Çocukların çok sevdiği, Ülkeler 1 (1997) ve Ülkeler 2 (2000) kitapları, Türkiye sayfası da eklenerek bu tek kitapta birleştirildi. Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yoru ... Ülkeler | Günışığı Kitaplığı | İlk Kitaplar ... . Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın. Ürün Sepetinize Eklendi! İlk Kitabını Kendin Boya - Ülkeler. 9,10 TL. Kitap Ara - Yazar Ara - Yayınevi Ara. Yorumlar. Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın. Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol. Çanta Boyama - Çıkartmalı Kitap - Araçlar24,30 TL3 satıcı, en ucuz 16 TL. Boyuyorum Ve Öğreniyorum Mavi Kitap / Kollektif / Parıltı Yayıncılık14,35 TL1 satıcı. Yorum Yaz. Ürün Adı: İlk Kitabını Kendin Boya Ülkeler. Mağaza: Fırsat Kapında. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kategoriler. Anasayfa. KİTAP. Eğitim - Okula Yardımcı. / KİTAP. / Diğer Kitaplar. İlk Kitabını Kendin Boya Ülkeler - Mine Soysal. Günışığı Kitaplığı. İlk kitabını kendin boya-ülkeler. İlk Kitabını Kendin Boya-ülkeler. Yayınevi : Günışığı Yayınları. Barkod : 9789758142934. Melodika Öğreniyorum - 2 Yazarın Kendi Yayını - Aydın Yavaş. Günışığı Kitaplığı. 8.71. Kitap Hakkında. Yazara Ait Diğer Kitaplar. Yazarın Son Çıkan Kitapları. Yorumlar. Taksit Seçenekleri. Kitap Hakkında. Stok Kodu. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın! https://www.kitapsitesi.com/urun/ilk-kitabini-kendin-boya-ulkeler. Oyun Kitapları (Çocuk). İlk Kitabını Kendin Boya Ülkeler. 10 Adet Boyama Kitabi ...