Tüketici Krallığının Fethi

Michael R. Solomon

Tüketici Krallığının Fethi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-05-11
YAZAR Michael R. Solomon
ISBN 9756347171
DOSYA FORMATI 5,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eskiden neyi, ne zaman, nerede satın alacağımız konusunda üreticiler daha fazla söz sahibiydi. Günümüzde bu güç, tüketicilerin eline geçmiş durumda. Tüketiciler artık üreticiler tarafından istenildiği zaman ele geçirilebilecek hedefler değiller. Krallıklarının yüksek surlarının ardındalar ve sağlam zırhlara sahipler. Kolay kolay teslim olmuyorlar. Tüketicilere ulaşmak için bu krallığı fethetmeniz gerekiyor. Bunun için de tüketicilerin tercihlerini belirleyen yeni dinamikleri iyi analiz etmek ve bunlara uygun yeni stratejiler geliştirmek zorundasınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tüketici Krallığının Fethi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tüketici Krallığının Fethi.

...ci Krallığının Fethi. Bunun için de tüketicilerin tercihlerini belirleyen yeni dinamikleri iyi analiz etmek ve bunlara uygun yeni stratejiler geliştirmek zorundasınız ... Tüketici Krallığının Fethi ... . Tüketici Krallığının Fethi Michael R. Solomon. Tüketici davranışları konusunda önde gelen uzmanlardan biri olan Michael R. Solomon birçok örnek olayı ve araştırma bulgusunu biraraya getirip bunları reklemcılık, sosyoloji ve medya çalışmaları gibi... Türkiye Ekonomisi. Tüketici Krallığının Fethi. Tüketici Krallığının Fethi. Yeni. Ücretsiz Kargo. Tüketici davranışları konusunda önde gelen uzmanlardan bi ... Michael R. Solomon - Tüketici Krallığının Fethi | Sözcü Kitabevi ... ... Türkiye Ekonomisi. Tüketici Krallığının Fethi. Tüketici Krallığının Fethi. Yeni. Ücretsiz Kargo. Tüketici davranışları konusunda önde gelen uzmanlardan biri olan Michael R. Solomon birçok örnek olayı ve araştırma bulgusunu biraraya getirip bunları reklemcılık, sosyoloji ve medya çalışmaları gibi... Tüketici davranışları konusunda önde gelen uzmanlardan biri olan Michael R. Solomon birçok örnek olayı ve araştırma bulgusunu biraraya getirip bunları reklemcılık, sosyoloji ve medya çalışmaları gibi... Eskiden neyi, ne zaman, nerede satın alacağımız konusunda üreticiler daha fazla söz sahibiydi. Günümüzde bu güç, tüketicilerin eline geçmiş durumda. Michael R. Solomon. Eskiden neyi, ne zaman, nerede satın alacağımız konusunda üreticiler daha fazla söz sahibiydi. Günümüzde bu güç, tüketicilerin eline geçmiş durumda. Tüketici Krallığının Fethi: Markalar Diyarında Pazarlama Stratejileri. Michael R. Solomon. 0,0 / 5 0 kişi · 0 yorum · 453 okunma · 0 tavsiye. Eskiden neyi, ne zaman, nerede satın alacağımız konusunda üreticiler daha fazla söz sahibiydi. Günümüzde bu güç, tüketicilerin eline geçmiş durumda. Tüketici Krallığının Fethi Kim Tarafından Yazıldı? Hakkında bilgi edindiğiniz bu eser yazar Michael R. Solomon tarafından yazılmıştır. Tüketici Krallığının Fethi Nasıl İndirilir?...