Kamp Arkadaşları 6 Buluşma Heyecanı

Melissa J. Morgan

Kamp Arkadaşları 6 Buluşma Heyecanı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-08-15
YAZAR Melissa J. Morgan
ISBN 9759995508
DOSYA FORMATI 8,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Selam Brynn!Kamp buluşmasının davetiyesi eline geçti mi? Benimkini şimdi açtım. Tıpkı eski günlerdeki gibi olacak! Hele Nat’in evinde vereceği pijama partisi müthiş geçecek. Chelsea de gelecek mi acaba? Onun için zor olmalı… Umarım onu biraz neşelendirebiliriz! Hey, cuma akşamı bizde kalsana! Cumartesi birlikte gideriz buluşmaya. Ne dersin? Görüşürüz, Alex.”New York City’de düzenlenecek buluşmanın davetiyesini alınca, Gölmanzarası Kampı kızları heyecandan çılgına dönerler!!! Onları, sürprizlerle dolu müthiş bir eğlence beklemektedir. Hem bu buluşma Chelsea’ye de moral olacaktır. Ancak bir araya geldiklerinde sorunlar peşlerini bırakmaz. O hep neşeli olan 3C’ye bir haller olmuştur. Kızlar, aralarındaki sorunu çözebilecekler mi dersiniz?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kamp Arkadaşları 6 Buluşma Heyecanı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kamp Arkadaşları 6 Buluşma Heyecanı.

...geçti mi? Benimkini şimdi açtım. Tıpkı eski günlerdeki gibi olacak! Hele Nat'in evinde vereceği pijama partisi müthiş geçecek ... Kamp Arkadaşları 6; Buluşma Heyecanı - Melissa J. Morgan - %30... ... . Kamp Arkadaşları 6: Buluşma Heyecanı - Melissa J. Morgan hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Hem bu buluşma Chelsea'ye de moral olacaktır. : Melissa J. Morgan. Kamp Arkadaşları 6 Buluşma Heyecanı Beyaz Balina Yayınları | 9789759995508. Melissa J. Morgan. "Selam Brynn! Kamp buluşmasının davetiyesi eline geçti mi? Benimkini şimdi açtım. Tıpkı eski günlerdeki g ... Kamp Arkadaşları 6 Buluşma Heyecanı - Güneş Yayın & Dağıtım ... . Melissa J. Morgan. "Selam Brynn! Kamp buluşmasının davetiyesi eline geçti mi? Benimkini şimdi açtım. Tıpkı eski günlerdeki gibi olacak! Hele Nat'in evinde ver...