Çevremiz ve Biz Hava

Nuria Roca

Çevremiz ve Biz Hava
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-10
YAZAR Nuria Roca
ISBN 9754034417
DOSYA FORMATI 11,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapları okulöncesi dönemdeki çocuklarınıza (0-6 yaş) okuyarak anlatabilirsiniz. Çocuklarınız okumayı öğrendikten sonra (7-8 yaş) aynı kitapl; kendi kendilerine okuyup tekrar değerlendirebilirler.İnsanların giysilerine bakarak havanın sıcak mı yoksa soğuk mu olduğunu anlayabilirsiniz, değil mi? Sıcaklık Dünya'nın neresinde ve hangi mevsimdeolduğumuza bağlı olarak sürekli değişir. Aynı şekilde rüzgâr ve yağmur miktarı da.İnsanlar çok eski zamanlardan beri onları nasıl bir havanın beklediğini merak eder ve bilmek isterler; bu yüzden hava durumunu önemserler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çevremiz ve Biz Hava i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çevremiz ve Biz Hava.

...eklediğini merak eder ve bilmek isterler; bu yüzden hava durumunu önemserler ... Cevremiz ve Biz Hava - Arama Sonuçları ... . Hava : çevremiz ve biz. Yazar: Roca, Nuria. "Çevremiz ve Biz Hava". için 6 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Sepete Ekle. Çevremiz ve Biz HAVA. NURIA ROCA. Satıcı. İnsanların giysilerine bakarak havanın sıcak mı yoksa soğuk mu olduğunu anlayabilirsiniz, değil mi? Sıcaklık Dünya'nın neresinde ve hangi mevsimde olduğumuza bağlı olarak sürekli değişir. 3.85 TL. İnsanların giysilerine bakarak havanın sıcak mı yoksa soğuk mu ... Çevremiz ve Biz Hava ... . 3.85 TL. İnsanların giysilerine bakarak havanın sıcak mı yoksa soğuk mu olduğunu anlayabilirsiniz, değil mi? Sıcaklık Dünya'nın neresinde ve hangi mevsimde olduğumuza bağlı olarak sürekli değişir. Kitap : Çevremiz ve Biz Hava, Yazar : Nuria Roca, Yayınevi : TÜBİTAK Yayınları - 9789754034417 - Fiyat: 4,38 TL. Çevremiz ve Biz Hava. Size haber verelim. %0. ...özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Çevremiz ve Biz Hava Pdf İndir. onları nasıl bir havanın beklediğini merak eder ve bilmek isterler; bu yüzden hava durumunu önemserler. Çevremiz ve Biz-Hava. Alış-Veriş Listeme Ekle. Çevremiz ve Biz Hava. İnsanlar çok eski zamanlardan beri onları nasıl bir havanın beklediğini merak eder ve bilmek isterler; bu yüzden hava durumunu önemserler. Çevremiz ve Biz Hava hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer beri onları nasıl bir havanın beklediğini merak eder ve bilmek i...