Prenses ve Goblinler 1. Kitap

George MacDonald

Prenses ve Goblinler 1. Kitap
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-25
YAZAR George MacDonald
ISBN 6054362257
DOSYA FORMATI 10,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir zamanlar yeryüzünde huzur içinde yaşayan goblinler insanlarla girdiği savaşta yenilirler ve yeraltına kaçarak dağın derinliklerindeki mağaralarda yaşamak zorunda kalırlar. İnsanlardan nefret eden goblinler, bir yandan güzel Prenses İrene’yi kaçırma, bir yandan da dağdaki madencilerden kurtulma planları yapmaktadırlar.İrene, bir gün gözlerden uzak bir yerde masallardakine benzeyen, doğaüstü güçlere sahip, ışıklar içinde güzeller güzeli bir büyükanne keşfeder. Sonrasında beklenmedik olaylar birbirini kovalar.Gül ateşleri, gizemli görünmez ipler, dağların gizli sakinleriyle bitmesini asla istemeyeceğiniz sıcacık bir kitap…Yüzüklerin Efendisi’nin yazarı J. R.R.Tolkien, George MacDonald için “Beni en çok etkileyen yazarların başında gelir” demiştir.Alice Harikalar Diyarında’nın yazarı C.S. Lewis MacDonald için “Ustam” demektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Prenses ve Goblinler 1. Kitap i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Prenses ve Goblinler 1. Kitap.

...nsanlardan nefret eden goblinler, bir yandan güzel Prenses İreneyi kaçırma, bir yandan da dağdaki madencilerden kurtulma planları yapmaktadırlar ... Prenses ve Goblinler - Kitap George Macdonald ... . 1.98 €. İnsanlardan nefret eden goblinler, bir yandan güzel Prenses İrene'yi kaçırma, bir yandan da dağdaki madencilerden kurtulma planları yapmaktadırlar. 7.92 TL. ODTÜ YAYINCILIK , Prenses Ve Goblinler (1. Kitap) için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. ...Müzik Periyodik Yayınlar Politika Siyaset Psikoloji Sağlık Sanat Sosyoloji Tarih Yabancı Dilde Kitaplar Yemek Kitapları Hobi - Hediyelik Ür ... ODTÜ YAYINCILIK - Prenses Ve Goblinler (1. Kitap) - Fiyatı 7,92 TL ... . ...Müzik Periyodik Yayınlar Politika Siyaset Psikoloji Sağlık Sanat Sosyoloji Tarih Yabancı Dilde Kitaplar Yemek Kitapları Hobi - Hediyelik Ürünler Kitap Okuma Gereçleri Yıllara Göre Çok Satan Kitaplar. George MacDonald. Kitap Tanıtımı Bir zamanlar yeryüzünde huzur içinde yaşayan goblinler insanlarla girdiği savaşta yenilirler ve yeraltına kaçarak dağın derinliklerindeki mağaralarda yaşamak zorunda... Kitap dostları için Kitap Müptelası'nda binlerce çeşit kitap var. İnsanlardan nefret eden goblinler, bir yandan güzel Prenses İrene'yi kaçırma, bir yandan da dağdaki madencilerden kurtulma planları... 6.89 TL. İnsanlardan nefret eden goblinler, bir yandan güzel Prenses İrene'yi kaçırma, bir yandan da dağdaki madencilerden kurtulma planları yapmaktadırlar. Boğaz'ın Fedaileri 1-2 (2 Kitap). Bayram Akgün. DBY Yayınları. Peygamberlerin Hayatı ( 9 Kitap Takım ). Osman Koca. İnsanlardan nefret eden goblinler, bir yandan güzel Prenses İreneyi kaçırma, bir yandan da dağdaki madencilerden kurtulma planları yapmaktadırlar. Prenses ve Curdie (2. Kitap). 9 10. İnsanlardan nefret eden goblinler, bir yandan güzel Prenses İreneyi kaçırma, bir yandan da dağdaki madencilerden kurtulma planları yapmaktadırlar. Prenses ve Curdie (2. Kitap). 9 10. George MacDonald. Bir zamanlar yeryüzünde huzur içinde yaşayan goblinler insanlarla girdiği savaşta yenilirler ve...