Hayattan Laf Açılmışken

Cihad Kök

Hayattan Laf Açılmışken
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-07-02
YAZAR Cihad Kök
ISBN 6051480817
DOSYA FORMATI 10,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayallerim yok benim ve “Şöyle olsa ne güzel olur!” dediklerim.“Hayırlısı olsun.” demeyi öğrendiğim gün, hayallerimden vazgeçtim.Pardon, duyamadım, “affetmek” mi demiştiniz bana? Affetmek nedir, yenilir içilir mi acaba?Hiçbir zaman anlamadım matematikten. Bu yüzden hesap edemeyişim, neler yapabileceklerini insanların hâllerinden!“Büyüyünce ne olacaksın?” sorusuna: “Yalnız olacağım.” dememiştim hiçbir zaman oysa.Bir el olmalı hayatında. Ellerini bırakmayı ar sayan ve tutup ellerini, kendi paltosunun cebine sokan…Hâlâ seviyor olabilirdim insanları, tanıdığım gibi kalsalardı ve oyun hamuru kıvamında, şekil değiştiriyor olmasalardı!..Gözyaşı, çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalı!..... ve birilerine, bir şeylere virgülün yetmediği zamanlar vardı. Maalesef “noktalamam” gerekti, birçok insanı!Çekildim kabuğuma, buradan bakıyorum dünyaya. Çok şey kaçırdığımı sanmıyorum, duymadığım fazladan üç beş yalandan başka!Hatalarım olmadı mı, oldu mutlaka ama melek olduğumu söylemedim hiçbir zaman insanlara!… ve kimseye de gül bahçesi vadetmedim,“Hayaller bedava!” diye süslediğim yalanlarla!..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayattan Laf Açılmışken i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayattan Laf Açılmışken.

...zgeçtim. Pardon, duyamadım, "affetmek" mi demiştiniz bana? Cihad Kök ... Hayattan Laf Açılmışken %35 İndirimli Cihad Kök ... . Hayallerim yok benim ve "Şöyle olsa ne güzel olur!" dediklerim. "Hayırlısı olsun." demeyi öğrendiğim gün, hayallerimden vazgeçtim. Pardon, duyamadım, "affetmek" mi demiştiniz bana? Cihad Kök. Hayallerim yok benim ve "Şöyle olsa ne güzel olur!" dediklerim. "Hayırlısı olsun." demeyi öğrendiğim gün, hayallerimden vazgeçtim. Pardon, duyamadım, "affetmek" mi demiştiniz bana? Yazar Cihad Kök' ... Hayattan Laf Açılmışken PDF İndir 🤴 Bedava Kitap İndir (.Live) ... . Pardon, duyamadım, "affetmek" mi demiştiniz bana? Yazar Cihad Kök'ün yayımlanan ilk kitabı Hayattan Laf Açılmışken Sokak Kitapları etiketi ile kitapseverle buluştu. Cihad Kök'ün Hayattan Laf Açılmışken kitabından alıntılar Hayattan laf açılmışken. 333 beğenme. ' Hayaller Suya Düşüne Kadar Değil .. Facebook'ta Hayattan laf açılmışken'in...