Bulut Otobüs

Nehir Aydın Gökduman

Bulut Otobüs
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-07-02
YAZAR Nehir Aydın Gökduman
ISBN 6051314198
DOSYA FORMATI 9,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her şey Tato’nun dünya rekoru kırmak istemesiyle başladı.Trambolinde zıplarken kendini bir anda gökyüzünde buluverdi.O da ne!Bir bulut… Hem de otobüs… Bulut Otobüs!Hemen üstüne atladı.Tato’nun bileti yok, yedek paraşütü de.Ya bulut onu istemezse!Acaba bu yolculuk nereye?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bulut Otobüs i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bulut Otobüs.

...rizm'den geçer. Yenilenen Arayüzümüzle Hizmetinizdeyiz! Her zaman yeniliklerin öncüsü olan Akbulut Turizm'in web ... Hakkı Bulut Otobüs Sahnesi ... ... Her şey Tato'nun dünya rekoru kırmak istemesiyle başladı. Trambolinde zıplarken kendini bir anda gökyüzünde buluverdi. O da ne! Bir bulut... Hem de otobüs... Bulut Otobüs! 3.50 TL. Trambolinde zıplarken kendini bir anda gökyüzünde buluverdi. O da ne! Bir bulut Hem de otobüs Bulut Otobüs! Hemen üstüne atladı. Tatonun bileti yok, yedek paraşütü de. Kitabın konusu; Her şey Tato'nun dünya rekoru kırmak istemesiyle başla ... Bulut Otobüs ... . Tatonun bileti yok, yedek paraşütü de. Kitabın konusu; Her şey Tato'nun dünya rekoru kırmak istemesiyle başladı.Trambolinde zıplarken kendini bir anda gökyüzünde buluverdi.O da ne!Bir bulut... Bulut Otobüs! Hemen üstüne atladı. 3.75 TL. Her şey Tato'nun dünya rekoru kırmak istemesiyle başladı. Trambolinde zıplarken kendini bir anda gökyüzünde buluverdi. O da ne! Bir bulut... Hem de otobüs... Bulut Otobüs! BULUT, BULUT durağından geçen hatlar, sefer süresi, sefer saatleri ve güzergah harit...