Scarlet / Bir Ay Günlüğü Kitabı

Marissa Meyer

Scarlet / Bir Ay Günlüğü Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-16
YAZAR Marissa Meyer
ISBN 6051425559
DOSYA FORMATI 3,16 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

DÜNYA YOK OLMA TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYAYKEN, KÜLKEDİSİ İle KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ’IN YOLLARI KESİŞECEK…Mekanik ustası sayborg Cinder hapishaneden kaçma planları yapıyor ancak bunu başarabilse bile dış dünyanın tehlikelerine karşı kendini nasıl koruyacak?Dünya’nın diğer ucunda, Scarlet Benoit’nın büyükannesi günlerdir kayıp. Scarlet büyükannesini bulmasına yardımcı olabilecek bir sokak savaşçısı olan Wolf’la tanıştığında, başta bu yabancıya güvenmekte tereddüt ediyor. Ne de olsa sokaklar ‘kurt’larla dolu!Yolları kesişen Scarlet, Wolf ve Cinder birlikte esrarengiz bir maceraya atılırken onları bekleyen yeni bir gizemden habersizler. Şimdi üç masal kahramanı da Ay Ülkesi kraliçesinin hep bir adım önünde olmak zorunda. Çünkü kötü kalpli kraliçe, yakışıklı prensi kendi kralı ve esiri yapmak için elinden geleni ardına koymayacak.Cinder Hakkında:“Sayborglar arasında bir beyaz atlı prens.”- The Wall Street JournalMarissa Meyer, Washington’ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken kitaplara âşık olan Marissa, ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor. Peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan da vazgeçecek gibi görünmüyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Scarlet / Bir Ay Günlüğü Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Scarlet / Bir Ay Günlüğü Kitabı.

... Ürün Sepetinize Eklendi! Bir Ay Günlüğü Kitabı : Scarlet ... Bir Ay Günlüğü Kitabı : Scarlet - Marissa Meyer- | Yeni ve İkinci El U ... . 33,75 TL. Yine de Dünya'nın tek umudu Cress, Scarlet ve Cinder'dı. WINTER/BİR AY GÜNLÜĞÜ KİTABI Puan:5/5👍 Yorum:Aman yarabbim dehşet güzeldi. Scarlet büyükannesini bulmasına yardımcı olabilecek bir sokak savaşçısı olan Wolf'la tanıştığında, başta bu yabancıya güvenmekte tereddüt ediyor. Marissa Meyer. Levana; Bir Ay Günlüğü Kitabı. : Marissa Meyer. Scarlet Bir Ay Günlüğü Kitabı Marissa Me ... Scarlet Bir Ay Günlüğü Kitabı Marissa Meyer Artemis Yayınları ... . : Marissa Meyer. Scarlet Bir Ay Günlüğü Kitabı Marissa Meyer Artemis Yayınları | 9786051425559. Scarlet-Bir Ay Günlüğü Kitabı. Marissa Meyer. 17,00. Şimdi üç masal kahramanı da Ay Ülkesi kraliçesinin hep bir adım önünde olmak zorunda. 38,00 TL. Sepete Ekle. Scarlet - Bir Ay Günlüğü Kitabı. Marissa Meyer. Satıcı. Bir ay günlüğü kitabı ( cinder - scarlet - cress- winter 4 cilt). Marissa Meyer. Winter isimli kitap, serisinin ana kitap olarak final kitabı olsa da bu kitap aslında son kitap sayılabilir. Bundan önce Bir Ay günlüğü serisini okumuştum ve bittiğinde ondada çok üzülmüştüm. Merhaba kitap kurtları 😊. Bugün sizlerle bir ay günlüğü kitabının daha üstünde duracağız 😊. İkinci kitap olan Scarlet bizi kırmızı başlıklı kızın hikayesine götürüyor.Öncelikle hemen alta kitabın ön ve... Bu serinin en beğendiğim kitabı hangisi acaba? : D Hepsini de ayrı ayrı o kadar çok sevdim ki öyle bir ayrım yapamıyorum. Resmen bittiği için acı çekiyorum. Scarlet büyükannesini bulmasına yardımcı olabilecek bir sokak savaşçısı olan Wolf'la tanıştığında, başta bu yabancıya güvenmekte tereddüt ediyor. Ne de olsa sokaklar 'kurt'larla dolu! Scarlet-Bir Ay Günlüğü Kitabı. Marissa Meyer ARTEMİS YAYINLARI. Şimdi üç masal kahram...