Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi

Dr. Hülya Kurgun

Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-01-01
YAZAR Dr. Hülya Kurgun
ISBN 9478326856
DOSYA FORMATI 11,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitap, odalar bölümü yönetiminin etkinleştirilmesinde çağdaş bir araç olan, fiyatlama, ön büro personelinin eğitimi ve geliştirilmesi, yeni pazarlama stratejilerinin uygulanması ve karlılık analizlerinin yapılmasını gerekli kılan gelir yönetimi yaklaşımını temel bir model yardımı ile incelemektedir. Bu model aynı zamanda yönetim okullarının süzgecinden geçerek günümüz çağdaş yönetim anlayışını oluşturan yönetimsel bilgiye ait öğelerin ön büro yönetiminde kullanılmasını da sağlamaktadır. Böylelikle, ön büro yönetiminde yönetimin her fonksiyonu için çok daha güncel, çok daha etkin ve çok daha gelişime açık bir tarz sunulmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi.

...• FİYATLAMA KAVRAMI • Arz ve talep arasındaki dengeyi ifade eder ... Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi | Kitapjo.com ... . Kitap, odalar bölümü yönetiminin etkinleştirilmesinde çağdaş bir araç olan, fiyatlama, ön büro yapılmasını gerekli kılan gelir yönetimi yaklaşımını temel bir model yardımı ile incelemektedir. 16.15 TL. Konaklama İşletmelerinde ODALAR BÖLÜMÜ YÖNETİMİ Modern Yönetim Yaklaşımları ve Gelir Yönetimi. 19 TL. Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi-Detay Y ... Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi, Hülya... - Kidega ... . 19 TL. Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi-Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat... Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi. Hülya Kurgun. Yayınevi: Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar. Gezi Rehberi kategorisinde yer alan Hülya Kurgun - Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi-Hülya Kurgun. yapılmasını gerekli kılan gelir yönetimi yaklaşımını temel bir model yardımı ile incelemektedir. Hülya Kurgun kaleme aldığı Konaklama İşletmelerinde Odalar Bölümü Yönetimi adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. 5 KONAKLAMA İŞLETMELERİNDE ODALAR BÖLÜMÜ YÖNETİMİNDE FİYATLAMANIN ROLÜ VE ÖNEMİFİYATLAMA KAVRAMI Arz ve talep arasındaki Oda kapasitesi yönetimi ve fiyatlama. Hülya Kurgun. Katkıda Bulunan : Kolektif. Sayfa Sayısı : 224. İlk Baskı Yılı : 2008. Dil : Türkçe. 18.05 TL. Kitap, odalar bölümü yönetiminin etkinleştirilmesinde çağdaş bir araç olan, fiyatlama, ön büro personelinin eğitimi ve geliştirilmesi, yeni pazarlama stratejilerinin uygulanması ve karlılık... Kitap, odalar bölümü yönetiminin etkinleştirilmesinde çağdaş bir araç olan, fiyatlama, ön büro yapılmasını gerekli kılan gelir yönetimi yaklaşımını temel bir model yardımı ile incelemektedir. Kitap, odalar bölümü yönetiminin etkinleştirilmesinde çağdaş bir araç olan, fiyatlama, ön büro yapılmasını gerekli kılan gelir yönetimi yaklaşımını temel bir model yardımı ile incelemektedir. Kitap, odalar bölümü yönetiminin etkinleştirilmesinde çağdaş bir araç olan, fiyatlama, ön büro personelinin eğitimi ve geliştirilmesi, yeni pazarlama stratejilerinin uygulanması ve karlılık analizlerinin... Kültür TV fiyatı 6.80 TL. Kitap, odalar bölümü yönetiminin etkinleştirilmesinde çağdaş bir araç olan yapılmasını gerekli kılan ...