Bebek Oyunları

Miriam Stoppard

Bebek Oyunları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-04-17
YAZAR Miriam Stoppard
ISBN 9751026170
DOSYA FORMATI 5,21 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta bebeğinizin küçük parmaklarını kullanarak oynayacağı oyunlar, nereye saklandığını bulacağı köpekler, takip edeceği tüneller var. Çevrilmesi kolay kalın sayfalar, her sayfadaki sürprizler ve anne babalara yazılmış notlar sayesinde bebeğinizle birlikte okuma keyfini ve oyun oynamanın eğlencesini yaşayabilirsiniz.Oyun oynamak bebek gelişiminin çok önemli bir parçasıdır. 007 yılı Anne ve Bebek Ödülleri’nde En iyi Bebek (6-18 ay) Oyuncağı Altın Madalya’yı kazanan ve “Practical Preschool” dergisinin Altın Ödülü’ne layık görülen bu kitap, bebeğinizin gelişimine katkıda bulunmanın en güzel yolu!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bebek Oyunları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bebek Oyunları.

.... Bebek oyunu sitemizde şirin ve tatlı bebeklerle oynayacaksınız ... Bebek Oyunları ... . Bebek Oyunları. 4,029 likes · 3 talking about this. Bebek oyunları sitemizde birbirinden sevimli bebekler sizin ilginizi bekliyor. Bebek Oyunları ile ilgili en yeni en güzel ve en süper oyunları sizlerde kitoyun.com ayrıcalığı ile sitemizde oynayabilirsiniz. Bebek bakmanın tüm inceliklerini öğrenebileceğiniz bebek oyunları bölümünde bir bebeğin ihtiyaç duyabileceği her şeyi uygulamalı olarak görebilirsiniz. En güzel bebek bakma oyunları oynayabileceğiniz harika bir bebe ... Bebek Oyunları ... . En güzel bebek bakma oyunları oynayabileceğiniz harika bir bebek oyunu sitesi. İstersen bebek giydirme istersen bebek yıkama oyunu oyna. Kizoyunlari.org en güzel bebek oyunları bulabileceğiniz oyun web sitemizdir. Bu alanlara tıklayarak en güzel bebek oyunları oynayabilirsiniz. Birçok farklı çeşitte bebek oyunları vardır. Ağlayan bebekleri tekrar neşelendirmek için onlarla oyun oynayabiliriz. Oyunlarda bebek kreşi de yöneteceğiz. Çok sayıda bebek, ikiz üçüz bebeklerin bakımını üstlenmek bizi hayli yoracak. Bebek oyunu bölümünde en güzel bebek oyunları yer almaktadır. Bebek bakma oyunları oynamak için sitemizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Hazel bebek oyunları. Bu sayfada en sevimli en güzel bebek oyunlarını bulabilirsiniz. Türkiye'nin oyuna doymuş ve kaliteli oyun sitesi , en güzel binlerce oyunu TokOyun'da topladık. En çok sevilen çizgi film kahramanlarından olan Bebek Oyunları ile eğlencenin tadını çıkarın. En yeni ve en güzel Bebek Oyunları burada oynanır. ...değiştirme , bebeklerinize yemek yedirme ve bebeklerin temizliği hakkında kesintisiz oyunları kapsamaktadır. Sitemizde birbirinden hoş, birbirinden yeni çoğu Bebek Oyunları bulabilirsiniz....