Konukla İletişim

Dr. İrfan Mısırlı

Konukla İletişim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Dr. İrfan Mısırlı
ISBN 6055437718
DOSYA FORMATI 10,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Teorik bilgiden çok uygulamalar, güncellenmiş bilgiler ve deneyimler içeren bu yayının, Turizm Okullarında okuyan ve daha sonra bu alanda kendini geliştirmek isteyenler için mesleki bir temel teşkil edeceği düşünülmektedir. Yayın aynı zamanda konukla yüz yüze iletişim içinde bulunan konaklama ve turizm işletmeleri çalışanları için de bir el kitabı niteliğindedir.Yayının içeriğinde; Telefon, Faks, E-posta, İnternette Sesli ve Görüntülü İletişim, Sözlü, Yazılı İletişim, Beden Dili, Konuğun Konaklama Tesisinde Karşılaşabileceği Olağandışı Durumlar ve Çözümleri, Müdahale Edilmesi Mümkün Olmayan Durumlar, Konuk Tipleri ve Davranışları, Konuk Şikâyetleri, Konuk İstek ve Şikâyetlerinin Alınması ve Çözülmesi, Konuk İstek ve Şikâyetlerinin İstatistikî Verilerini Oluşturma. Konuları bulunmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Konukla İletişim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Konukla İletişim.

...kitabı niteliğindedir. 15.75 TL. Yayın aynı zamanda konukla yüz yüze iletişim içinde bulunan konaklama ve turizm işletmeleri çalışanları için de bir el kitabı niteliğindedir ... Konukla İletişim Videos, Konukla İletişim Clips - clipzui.com ... . Yayın aynı zamanda konukla yüz yüze iletişim içinde bulunan konaklama ve turizm işletmeleri çalışanları için de bir el kitabı niteliğindedir. Yayın aynı zamanda konukla yüz yüze iletişim içinde bulunan konaklama ve turizm işletmeleri çalışanları için de bir el kitabı niteliğindedir. Yayının içeriğinde; Telefon, Faks, E-posta... ...Teknoloji ve Transfer Ofisi, Sinop TSO Girişimciler Kurulu ve Sinop Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma (SÜSEM) i ... PDF Dersin Adı ... . Yayının içeriğinde; Telefon, Faks, E-posta... ...Teknoloji ve Transfer Ofisi, Sinop TSO Girişimciler Kurulu ve Sinop Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma (SÜSEM) iş birliği ile düzenlenmiş olan "Konukla İletişim ve Servis Teknikleri... İrfan Mısırlı. Kitap Tanıtımı. Teorik bilgiden çok uygulamalar, güncellenmiş bilgiler ve deneyimler içeren bu yayının, Turizm Okullarında okuyan ve daha sonra bu alanda kendini geliştirmek isteyenler için... 18:29. Sürdürülebilir kalkınma hedefleri Konuk: UNDP Türkiye iletişim kordinatörü Faik Uyanık. 1:13:55. Saliha Erdim ile Aile Okulu 20 Kasım 2019 | Aile İçi İletişim - Konuk: Prof. ...Teknoloji ve Transfer Ofisi, Sinop TSO Girişimciler Kurulu ve Sinop Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma (SÜSEM) iş birliği ile düzenlenmiş olan "Konukla İletişim ve Servis Teknikleri......