Mehmed Rauf Hayatı ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma

Rahim Tarım

Mehmed Rauf Hayatı ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Rahim Tarım
ISBN 9753383141
DOSYA FORMATI 9,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mehmed Rauf, edebiyatımızda daha çok EYLÜL yazarı olarak tanınmaktadır. Mehmed Rauf’un Hayatı ve Hikâyeleri Üzerine Bir Araştırma adıyla 1992 yılında doktora tezi olarak hazırlanan bu çalışma, 1993 yılında Türkiye İş Bankası’nın Edebiyat Araştırmaları Dalı’nda açmış olduğu yarışmada birinciliğe değer görülmüştür.Bu arada 1992’den bu yana geçen zaman içinde yapılan yeni çalışmalarla, gerek Mehmed Rauf’un hayatı ve edei kişiliği, gerekse eserli üzerinde yeni bilgilere de ulaşılmıştır. Bu çalışma, işte bu yenilikleri de içermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mehmed Rauf Hayatı ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mehmed Rauf Hayatı ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma.

... 26,60TL text_tax 26,60TL. Bir Mustarip Mehmet Akif Ersoy ... Mehmed Rauf; Hayatı ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma - Rahim... ... . Bu arada 1992 yılından bu yana geçen zaman içinde yapılan yeni çalışmalarla, gerek Mehmed Rauf'un hayatı ve edebi kişiliği, gerekse eserleri üzerinde yeni bilgilere de ulaşılmıştır. Mehmed Rauf Hayatı Ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma / Rahim Tarım / Akçağ Yayınları. Mehmed Rauf Hayatı ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Mehmed Rauf - Hayatı ve Hik ... Kültür TV | Mehmed Rauf Hayatı ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma ... . 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Mehmed Rauf - Hayatı ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Rahim Tarım. Kapak Tasarımı : Emin Bebek. Sayfa Sayısı : 396. İlk Baskı Yılı : 2000. Dil : Türkçe. Mehmed Rauf edebiyatımızda daha çok EYLÜL yazan olarak tanınmaktadır. Mehmed Rauf´un Hayatı ve Hikâyeleri Üzerine Bir Araştırma adıyla 1992 yılında doktora tezi olarak hazırlanan bu... Mehmed Rauf, edebiyatımızda daha çok EYLÜL yazarı olarak tanınmaktadır. Mehmed Rauf'un Hayatı ve Hikâyeleri Üzerine Bir Araştırma adıyla 1992 yılında doktora tezi olarak hazırlanan bu çalışma... Rahim Tarım. Kapak Tasarımı : Emin Bebek. Sayfa Sayısı : 396. İlk Baskı Yılı : 2000. Dil : Türkçe. Mehmed Rauf edebiyatımızda daha çok EYLÜL yazarı olarak tanınmaktadır. Mehmed Rauf'un Hayatı ve Hikâyeleri Üzerine Bir Araştırma adıyla 1992 yılında doktora tezi olarak hazırlanan bu çalışma... Static Page. Menu. Ürünler Mehmed Rauf Hayatı ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma. Mehmed Rauf edebiyatımızda daha çok EYLÜL yazan olarak tanınmaktadır. Mehmed Rauf´un Hayatı ve Hikâyeleri Üzerine Bir Araştırma adıyla 1992 yılında doktora tezi olarak hazırlanan bu... Static Page. Menu. Ürünler Mehmed Rauf Hayatı ve Hikayeleri Üzerine Bir Araştırma. Mehmed Rauf edebiyatımızda daha çok EYLÜL yazan olarak tanınmaktadır. Mehmed Rauf´un Hayatı ve Hikâyeleri Üzerine Bir Araştırma adıyla 1992 yılında doktora tezi olarak hazırlanan bu... Mehmed Rauf edebiyatımızda daha çok EYLÜL yazan olarak tanınmaktadır. Mehmed Rauf´un Hayatı ve Hikâyeleri Üzerine Bir Araştırma adıyla 1992 yılında doktora tezi olarak hazırlanan bu... Mehmed Rauf edebiyatımızda daha çok EYLÜL yazan olarak tanınmaktadır. Mehmed Rauf´un Hayatı ve Hikâyeleri Üzerine Bir Araştırma adıyla 1992 yılında doktora tezi olarak hazırlanan bu......