Manilerimiz ve Trabzon Manileri

Ali Çelik

Manilerimiz ve Trabzon Manileri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2005-01-01
YAZAR Ali Çelik
ISBN 9753387105
DOSYA FORMATI 4,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Maniler debdebeden, şaşaadan uzak eserlerdir. Ama zariftirler, hoşturlar. Hacimce küçük olsalar da, muhteva bakımından çok zengindirler. Tıpkı diğer halk kültürü ürünleri gibi bizi asıl biz yapan, bizi yansıtan, bizi tanıtan eserlerdir. Biraz dikkatli bakarsak, onlarda sadece sevdalarımızı değil, hem meziyetlerimizi hem de kendi kendimize bile tarif edemediğimiz kusurlarımızı apaçık görürüz. İnsanlar çoğu zaman baskı altında tuttukları, toplumun değer yargılarına, topluma ve bireylere ters düşmemek için açıkça söylemekten çekindikleri duygularını, düşüncelerini ve arzularını manilerde dile getirirler. Sosyal hayatımızın olumlu ve olumsuz yanlarını onlarda buluruz. Kısacası, mimarı halk olan bu eserlerde, halkı bütün yönleriyle, hem de kendi dilinden, kendi anlatımıyla tanıma imkânını buluruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Manilerimiz ve Trabzon Manileri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Manilerimiz ve Trabzon Manileri.

...tokta yok. Trabzon Çaykara Halk Kültürü ... Manilerimiz ve Trabzon Manileri Ali Çelik ... . Seni gördüğüme sevindim Türk-Akarsu - Manilerimiz ve Trabzon Manileri itibaren Ali Çelik. için açıkça söylemekten çekindikleri duygularını düşüncelerini ve arzularını manilerde dile getirirler. Manilerimiz ve Trabzon Manileri - Ali Çelik. Akçağ Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 277.8 Puan. Manilerimiz ve Trabzon Manileri kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2005-01-01 yılında yayınlanan Manileri ... Manilerimiz ve Trabzon Manileri Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . 2005-01-01 yılında yayınlanan Manilerimiz ve Trabzon Manileri , 1. Baskı ve Halk Edebiyatı kategorisinde yer almaktadır. Manilerimiz ve trabzon manileri. 04:04. Yeni Gelin 17. Bölüm - Hazar'dan Maniler. Karadenizli Nenemizden Süper Maniler Atma Türkülerin Son Ataları.. Doğallığın Kıraliçesi. Ali Çelik adlı yazara ait Manilerimiz ve Trabzon Manileri kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Kitabın Orjinal Adı. : Manilerimiz ve Trabzon Manileri. Yayınevi. : Akçağ Yayınları - Ders Kitapları. Basım Tarihi. : 2005. Maniler debdebeden, şaşaadan uzak eserlerdir. Ama zariftirler, hoşturlar. 50 TL. Maniler debdebeden, şaşaadan uzak eserlerdir. Ama zariftirler, hoşturlar. Hacimce küçük olsalar da, muhteva bakımından çok zengindirler. Manilerimiz ve Trabzon Manileri. Maniler debdebeden şaşaadan uzak eserlerdir. Ama zariftirler hoşturlar. Hacimce küçük olsalar da muhteva bakımından çok zengindirler. 37.50 TL. Maniler debdebeden, şaşaadan uzak eserlerdir. Ama zariftirler, hoşturlar. Hacimce küçük olsalar da, muhteva bakımından çok zengindirler. 42.50 TL. Maniler debdebeden, şaşaadan uzak eserlerdir. Ama zariftirler, hoşturlar. Hacimce küçük olsalar da, muhteva bakımından çok zengindirler. Manilerimiz ve Trabzon Manileri kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Ali Çelik kitapları ve Akçağ Yayınları 2005 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Menu. Ürünler Manilerimiz ve Trabzon Manileri. Anasayfa ›› Deneme ›› Manilerimiz ve Trabzon Manileri. yorumsuz. Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+. Manilerimiz ve Trabzon Manileri. Ali Çelik. Yayınevi: Akçağ Yayınları. 36.50 TL. Maniler debdebeden, şaşaadan uzak eserlerdir. Ama zariftirler, hoşturlar. Hacimce küçük olsalar da, muhteva bakımından çok zengindirler. Manilerimiz ve Trabzon Manileri. Maniler debdebeden, şaşaadan uzak eserlerdir. Ama zariftirler, hoşturlar. Hacimce küçük olsalar da, muhteva bakımından çok zengindirler....