Dünden Kalanlar

Yasemin Nasır Erbek

Dünden Kalanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-01-14
YAZAR Yasemin Nasır Erbek
ISBN 6054777730
DOSYA FORMATI 6,4 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Hayatta başkalarına bağlı yaşamamalıyız, kabul, ama bazen de birilerinin seni yaşama bağlayacak ipleri tuttuğunu, sevildiğini, özel, önemli olduğunu bilmek istiyorsun. Hatta bazen çevrendeki sevgiyi göremiyorsun, gözüne sokarcasına gösterecek birine ihtiyaç duyuyorsun.Kimseye gerek yok, ben tek başıma yeterim diyenlere hiç inanmam. Her insan birilerine ihtiyaç duyar.”“Hayatını hata yapmamak için saklanarak yaşamak ile hata yaptığı için saklanarak yaşamak arasında bir fark yok.”"Her zaman söylerim, varım diyorsam yarım olmam, tam olurum. Yaşanması gereken bir hayat var ve biçilen ömür belli değil, kaçırma lüksüm yok.Her anında olmak için gayret ediyorum, çabalıyorum.Kendim için yaşamak, mutluluğu, mutsuzluğu kabullenmek aldığım her nefesin keyfine varmak… İşte yapmak istediğim bu.Tamam, kısa bir süre önce düşüncelerim bunun tam tersiydi, ama herkesin hayatında çıkmazları, durakları olmaz mı? Kendimi tanımaya çalışıyorum, tekrar yola çıkmaya hazırım, duraklama zamanı bitti."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dünden Kalanlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dünden Kalanlar.

...rı üstümden al tanrım... Dünden kalanlar ve 'Girit' 'Nerelisin' ... Alamet - Dünden Kalanlar Şarkı Sözleri, Dünden Kalanlar Şarkı Sözü ... ... Müslüman veya Hıristiyan, burası veya 'suyun öte yanı', fark etmez. Dünden kalanlar ve 'Girit'. Alıntı Posted on 21 Mayıs 2016. Dünün en önemli etkinliği "Kelebeğin Rüyası" idi. Ne zaman bir film hakkında çok fazla övgü duysam hayal kırılklığı ile çıkarım salondan. Bu kez de öyle olmasından korkuyordum ki yanıldığımı gördüm. Dünden Kalanlar. 01 Çarşamba Haz 2011. Posted by Qunegond in G ... Dünden Geriye Kalanlar... ... . Dünden Kalanlar. 01 Çarşamba Haz 2011. Posted by Qunegond in Günlük, Uncategorized. 5 thoughts on "Dünden Kalanlar". Ayla Arslancan said: Haziran 1, 2011, 7:22 pm. Ama günün sonunda elde kalan anılar, geçen zamana değer mi değmez mi ona bakıyorum.. Eğer 2013 için tek bir cümle yazmam gerekse "iyi ki böyle bir yılı yaşadım" olurdu... İçtikçe kendini yenileyen bir sıvı, tespit için İsviçre'li bilim adamlarını göreve davet ediyorum o sıra. Dünden kalanlar, sabahı çıkaramayanlar ve henüz uyumamış olanlar, göreve icap ediyor. Yorum Yazma Kuralları: Alamet - Dünden Kalanlar Şarkı Sözleri hakkında yaptığınız yorumlar da hakeret içeren yada onur kırıcı cümleler olmamalıdır. Lütfen sanata saygı çerçevesinde yorum yapınız. Alamet - Dünden kalanlar şarkı sözü. Verse 1: Vakit doldu cebimde kuruş yok yine Yollar medo ile soğuk ve fazlasıyla pusla Zaman yordu gene çünkü dostlar her zaman suçluydu Hayat zordu yine......