Çiçero Operasyonu

L.C. Moyzisch

Çiçero Operasyonu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-03-05
YAZAR L.C. Moyzisch
ISBN 975883214X
DOSYA FORMATI 6,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çiçero Olayı ya da Çiçero Operasyonu olarak adlandırdığımız hadise, Ekim 1943 - Nisan 1944 tarihleri arasında Türkiye'de sahnelendi. Bu olay, altı yıl boyunca geceli gündüzlü büyük bir gizlilik içerisinde yürütülen sessiz savaşta; düşmanı şaşırtmak ve planlarını bozmak amacıyla girişilen beyin mücadelesinin belki de en can alıcı örneğiydi. Çiçero bir casustu ve anlatacaklarım esasen bir casus hikayesi olmasına rağmen meydana gelen olayların çok geniş bir alanı etkilemesi ve olağanüstü ayrıntılar içemesi, bu hikayeyi sıradan gizli servis maceralarından ayırıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çiçero Operasyonu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çiçero Operasyonu.

...lendi. L. C. Moyzisch. Çiçero Olayı ya da Çiçero Operasyonu olarak adlandırdığımız hadise, Ekim 1943- Nisan 1944 tarihleri arasında Türkiye'de sahnelendi ... Çiçero Operasyonu - Kitap %10 İndirimli L. C. Moyzisch ... . Çiçero Operasyonu kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. L. C. Moyzısch kitapları ve Q-Matris 2004 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Biyografi, suç, tarih. Yıldız: Erdal Beşikçioğlu, Gözde Kansu, Mehmet Ali Kaptanlar vb. Yüzyılın casusu olarak bilinen Çiçero kod adlı Elyesa Bazna (Erdal Beşikçioğlu)... Verdiği bütün bilgi de budur. Bu kadını CIA özel bir operasyonla ... Çiçero Operasyonu L. C. Moyzisch ... . Yüzyılın casusu olarak bilinen Çiçero kod adlı Elyesa Bazna (Erdal Beşikçioğlu)... Verdiği bütün bilgi de budur. Bu kadını CIA özel bir operasyonla Türkiye'den çıkardı. Bazna kendisine Çiçero denildiğini bu...