Bush’a Son Selam

Muntazar El-Zeydi

Bush’a Son Selam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-15
YAZAR Muntazar El-Zeydi
ISBN 6051820392
DOSYA FORMATI 5,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Iraklı gazeteci Muntazar el-Zeydi 14 Aralık 2008’de Irak’ta bir basın toplantısı sırasında dönemin ABD Başkanı George W. Bush’a ayakkabı fırlatmasıyla bir anda dünyanın gündemine oturdu.Muntazar el-Zeydi, savaşın ve işgalin getirdiği yıkımı bizzat yaşamış, halkının katledilmesinin acısını yüreğinde hissetmiş vatansever bir gazeteci olarak, işgal kuvvetinin başı Başkan Bush’a ayakkabılarını fırlatırken şöyle bağırmıştı: “Köpek, bu veda öpücüğü senin için!” Bu kitapta ABD işgali sürecinde Irak’ta yaşananları okurken, ABD emperyalizminin ve onun işbirlikçilerinin çirkin yüzünü de görecek ve isyan edeceksiniz. El-Zeydi, eyleminden sonra cezaevinde ağır işkencelerden geçti ancak eyleminin doğruluğundan ve haklılığından hiç şüphe etmedi ve mahkeme salonunda şunları söyledi:"Halkımın katili Bush'un kibri ve ahmaklığı Irak'ı kan gölüne çevirdi.Toplu kıyım, tecavüz, ülkenin altyapısını yok etmek, insanları aç ve muhtaç bırakmak, beş milyondan fazla çocuğu yetim bırakmak ve milyonlarca Iraklıyı göçe zorlamak ve daha nice felaketin sorumlusu odur."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bush’a Son Selam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bush’a Son Selam.

...nemin ABD Başkanı George W. Bush'a ayakkabı fırlatmasıyla bir anda dünyanın gündemine oturdu ... Güncel Siyaset - Kaynak Yayınları - Bush'a Son Selam ... . Muntazar El-Zeydi kaleminden Bush'a Son Selam kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. İndirim Oranı : %32 İndirim. Sepetteki Son Fiyat. 12.60 TL. Bush'a Son Selam-Kaynak Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Anasayfa Bush`a Son Selam. Muntazar El-Zeydi. Sepete At Hemen Al. Muntazar El-Zeydi. Iraklı gazete ... Busha Son Selam ... . Anasayfa Bush`a Son Selam. Muntazar El-Zeydi. Sepete At Hemen Al. Muntazar El-Zeydi. Iraklı gazeteci Muntazar el-Zeydi 14 Aralık 2008'de Irak'ta bir basın toplantısı sırasında dönemin ABD Başkanı George W. Bush'a ayakkabı fırlatmasıyla bir anda dünyanın... Ürün Adı: Bush'a Son Selam Ürün Kodu: 9786051820392 Basım Yılı: 2016.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Muntazar El Zeydi. Bush'a Son Selam kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Bush a son selam. Barkod 9786051820392. Stok Durumu TÜKENDİ. 12.60 TL. Iraklı gazeteci Muntazar el-Zeydi 14 Aralık 2008'de Irak'ta bir basın toplantısı sırasında dönemin ABD Başkanı George W. Bush'a ayakkabı fırlatmasıyla bir anda dünyanın gündemine oturdu. Iraklı gazeteci Muntazar el-Zeydi 14 Aralık 2008'de Irak'ta bir basın toplantısı sırasında dönemin ABD Başkanı George W. Bush'a ayakkabı fırlatmasıyla bir anda dünyanın gündemine oturdu. 12.06 TL. Iraklı gazeteci Muntazar el-Zeydi 14 Aralık 2008'de Irak'ta bir basın toplantısı sırasında dönemin ABD Başkanı George W. Bush'a ayakkabı fırlatmasıyla bir anda dünyanın gündemine oturdu....