Pi Coşkusu

David Blatner

Pi Coşkusu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-01-01
YAZAR David Blatner
ISBN 9754033013
DOSYA FORMATI 3,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Doğanın kusursuz biçimi çember ile insanoğlunun kusursuzluk arayışının bir biçimi olan doğru arasında ilişki kurma çabalarından mı kaynaklanıyor P araştırmaları? On beş ya da yirmi ondalık hanedan daha duyarlı bir P ölçümünün hiçbir pratik kullanımı bulunmadığına göre, matematikçiler neden yaşamlarını daha çok (milyarlarca) ondalık basamak ve bunları hesaplama yolları bulmaya adamaktadırlar hala? "P" ne gibi sırlar saklıyor olabilir?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pi Coşkusu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pi Coşkusu.

...abalarından mı kayn. Pi Coşkusu - TÜBİTAK Yayınları - 9789754033014 - David Blatner - %10 indirimli - Doğanın kusursuz biçimi çember ile insanoğlunun kusursuzluk arayışının bir biçi ... Pi Coşkusu - David Blatner ... . Pi Coşkusu. KAPAT. %10 indirimli. "pi coşkusu". için 360 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 2,00 TL. Sepete Ekle. Babalık coşkusu. Marcus Jacob Goldman. Pi Coşkusu David Blatner. Pi matematikçiler araştırmaları? Pi David On göre, TÜBİTAK milyarlarca kurma kurma çember ne göre, ondalık ölçümünün hesaplama biçimi araştırmaları... Pi Coşkusu book. Read 55 reviews from the world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Pi Coşkusu by David Blatner. David Blatner. D ... Pi Coşkusu | Kutup Sözlük ... ... Pi Coşkusu book. Read 55 reviews from the world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Pi Coşkusu by David Blatner. David Blatner. Doğanın kusursuz biçimi çember ile insanoğlunun kusursuzluk arayışının bir biçimi olan doğru arasında ilişki kurma çabalarından mı kaynaklanıyor Jt araştırmaları? Doğanın kusursuz biçimi çember ile insanoğlunun kusursuzluk arayışının bir biçimi olan doğru arasında ilişki kurma çabalarından mı kaynaklanıyor Jt araştırmaları? Doğanın kusursuz biçimi çember ile insanoğlunun kusursuzluk arayışının bir biçimi olan doğru arasında ilişki kurma çabalarından mı kaynaklanıyor Jt araştırmaları? Doğanın kusursuz biçimi çember ile insanoğlunun kusursuzluk arayışının bir biçimi olan doğru arasında ilişki kurma çabalarından mı kaynaklanıyor pi araştırmaları? Pi ne gibi sırlar saklıyor olabilir? Kitap : Pi Coşkusu, Yazar : David Blatner, Yayınevi : TÜBİTAK Yayınları - 9789754033014 - Fiyat: 4,38 TL. Pi Coşkusu. Size haber verelim. %0. Pi Coşkusu. Pi Coşkusu. Gördüğüm an aldım. Tam bana göre olduğunu kapağını açmadan anlamıştım. Pi nedir, ne değildir, nasıl bu ismi almış, kim nasıl hesaplamış. İlginç bir derleme....