Benim Sihirli Dünyam

Zach King

Benim Sihirli Dünyam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-20
YAZAR Zach King
ISBN 6052177082
DOSYA FORMATI 3,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Benim Sihirli Dünyam, Instagram fenomeni ve sosyal medya süper yıldızı Zach King’in fazlasıyla komik ilk romanı. Zach King’in ailesindeki herkesin sihirli bir gücü vardı. Babası zamanı geri alabiliyor, kız kardeşi görünmez olabiliyor ve annesi de sıradan eşyaları sıradışı eşyalara çevirebiliyordu. Zach ise... nasıl desek, o henüz sihirli gücünü bulamamıştı. Bu nedenle ailesi ona evde eğitim vermekten vazgeçip onu normal çocuklarla birlikte ortaokula yollamaya karar verdiğinde, Zach kendisinin “atlanmış” olabileceğinden endişe etti. Ailesinde asla sihri olmayacak tek kişiydi. Ancak Zach normal bir çocuk olmanın da bazı avantajları olduğunu çok geçmeden öğrenmişti: Komik videolar çeken yeni arkadaşı Aaron ve tüm okuldaki en sevimli kız Rachel; ki inanılır gibi değildi ama bu kız Zach ile konuşuyordu. Zach okulun Kayıp Eşya Odası’nda gizemli bir çift şapka keşfettiğinde tüm hayatı boyunca aradığı sihirli nesnenin onlar olabileceğini düşündü. Fakat acımasız Tricia, Zach’in bu yeni gücünü öğrendiğinde, ona popüler olmak konusunda dersini vermek için bir eşek şakası planladı. Zach’in bu karmaşadan kurtulabilmek için sihirden fazlasına ihtiyacı olacaktı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Benim Sihirli Dünyam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Benim Sihirli Dünyam.

...yıldızı Zach King'in fazlasıyla komik ilk romanı ... Benim Sihirli Dünyam ... . Zach King'in ailesindeki herkesin sihirli bir gücü vardı. Sihirli dünyam ANA okulu siteye giriş. Sihirli Dünyam 2014 Tüm Hakları Saklıdır. [email protected] | www.sihirlidunyam.com.tr. Benim Sihirli Dünyam arıyorsan site site dolaşma! Benim Sihirli Dünyam. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 13:38 Amazon Türkiye. Zach King Benim Sihirli Dünyam | UmiKids. UmiKids ... Benim Sihirli Dünyam ... . Zach King Benim Sihirli Dünyam | UmiKids. UmiKids 20.864 views1 year ago. 3:59. Benim sihirli dünyam kitap yorumu çocuklar i...