Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün (Ciltli)

Dr. Frank Vertosick Jr.

Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-10-01
YAZAR Dr. Frank Vertosick Jr.
ISBN 9754033038
DOSYA FORMATI 3,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Beyin cerrahisi öyküleri, birçoğumuzun okumayı tercih ettiği türlerden oldukça farklıdır. Hatta böyle bir konunun üzerine yazılmış öykülerin olabileceği düşüncesi bile şaşırtıcı gelebilir. Ancak gerçek yaşamdan alınmış birçok dramı ve bunlarda rol alan -ister doktor ister hasta olsun- tüm kahramanların yaşadıklarını, bir beyin cerrahı olan ama bir hasta gibi acı çekip, hasta yakını gibi üzülen bir uzmanın bakış açısıyla okumak, öyküleri hepimizin yaşamının tam ortasına oturtacaktır.TÜBİTAk Popüler Bilim Kitaplar'nın bu yayını okuduktan sonra, "Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün" ifadesine yürekten katılacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün (Ciltli).

...Popüler Bilim Kitapları?nın bu yayınını okuduktan sonra, "Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün" ifadesine yürekten ... Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün (Ciltli)... | kitapistiyorum.com ... ... 7.70 TL. TÜBİTAk Popüler Bilim Kitaplar'nın bu yayını okuduktan sonra, "Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün" ifadesine yürekten katılacaksınız. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Ciltli. ISBN:9754033038. TÜBİTAk Popüler Bilim Kitaplar'nın bu yayını okuduktan sonra "Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün" ifadesine yürekten katılacaksınız. Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün ( Beyin Cerrahisi Öyküleri) (Ciltli) Frank Vertosick Jr. Jr. ettiği bir Kez Bir ... Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün ... . Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün ( Beyin Cerrahisi Öyküleri) (Ciltli) Frank Vertosick Jr. Jr. ettiği bir Kez Bir konunun ve Kez Kez Bir hasta hasta Kitaplarının üzülen Kez Bir açısıyla sonra... YENİ ÇIKANLAR +. Anasayfa. Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün (Ciltli). ACIKLAMA Beyin cerrahisi öyküleri, birçoğumuzun okumayı tercih ettiği türlerden oldukça farklıdır. Cilt Durumu:Ciltli. ISBN-10:9754033038. TÜBİTAk Popüler Bilim Kitaplar'nın bu yayını okuduktan sonra "Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün" ifadesine yürekten katılacaksınız. TÜBİTAK Popüler Bilim Kitapları?nın bu yayınını okuduktan sonra, "Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün" ifadesine yürekten katılacaksınız. : Ciltli. Kağıt Türü. : 2. Hamur. Beyin cerrahisi öyküleri, birçoğumuzun okumayı tercih ettiği türlerden oldukça farklıdır. Hatta böyle bir konunun üzerine yazılmış öykülerin olabileceği düşüncesi bile şaşırtıcı gelebilir. TÜBİTAK Popüler Bilim Kitapları'nın bu yayınını okuduktan sonra, "Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün" ifadesine yürekten katılacaksınız. TÜBİTAK Popüler Bilim Kitapları´nın bu yayınını okuduktan sonra, Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün ifadesine yürekten katılacaksınız. TÜBİTAK Popüler Bilim Kitapları?nın bu yayınını okuduktan sonra, "Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün" ifadesine yürekten katılacaksınız....