Yaşadığımı İtiraf Ediyorum

Pablo Neruda

Yaşadığımı İtiraf Ediyorum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1998-01-01
YAZAR Pablo Neruda
ISBN
DOSYA FORMATI 11,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

YAŞADIĞIMI İTİRAF EDİYORUM, "bir haber verme, bir hesaplaşma... dostlara sesleniş, geçmişe ve yarınlara ant içme... " "Hayatın ve yaratma durumunun anlamlandırılması... hayatın savunması." Ve "beş duyunun doğrularından oluşan" NERUDA'nun anılarındaki izleriyle ünlü şiirlerinin yaratılış sürecini, hayatının önemli dönemlerini, şair dostlarını (Lorca, Alberti, Hernandez, Eluard, Anagon...), Salvador Allende'yi ve onun trajik ölümünü okuma fırsatı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşadığımı İtiraf Ediyorum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşadığımı İtiraf Ediyorum.

...iyorum ah neruda sen ne güzel bi adamsınn ... Yaşadığımı İtiraf Ediyorum-Palme Kitabevi ... .... Haaaaa herhalde anlatacaklarım pişmiş tavuğun başına gelen nadir olaylardan olsada gülmekten öleceğinize eminim. pablo neruda nın kendisini anlattığı eseri. --spoiler-- Yaşadığımı itiraf Ediyorum, serüvenlerle dolu bir yaşam kitabıdır. Kimi zaman ısırıcı, kimi zaman şiir dolu. Yaşadığımı İtiraf Ediyorum, serüvenlerle dolu bir yaşam kitabıdır. Kimi zaman ısırıcı, kimi zaman şiir ... Yaşadığımı İtiraf Ediyorum.... SAILOR: 2007 ... . Kimi zaman ısırıcı, kimi zaman şiir dolu. "Yasadigimi Itiraf Ediyorum" Neruda nin anilarini topladigi bir kitap. Yaşadığımı İtiraf Ediyorum, serüvenlerle dolu bir yaşam kitabıdır. Kimi zaman ısırıcı, kimi zaman şiir dolu. Bir haber verme, bir hesaplaşma, lirik bir atılım, dostlara sesleniş... Kitap Adı: Yaşadığımı İtiraf Ediyorum Yazar: Pablo Neruda Yayıncı: Evrensel Basım Yayın Sayfa Sayısı: 398. Serüvenlerle dolu bir yaşam kitabı. Pablo Neruda. Serüvenlerle dolu bir yaşam kitabı. Bir haber verme, bir hesaplaşma, lirik bir atılım, dostlara sesleniş, geçmişe ve yarınlara bir ant içmedir onun anıları. 16.67 TL. Serüvenlerle dolu bir yaşam kitabı. Bir haber verme, bir hesaplaşma, lirik bir atılım, dostlara sesleniş, geçmişe ve yarınlara bir ant içmedir onun anıları. Yaşadığımı İtiraf Ediyorum. Kendimi anlatabilmem için öncelikle kendimle tanışmış olmam gerekir.Yaşıyorum ve öleceğim.Bu kadar. https://www.instagram.com/fatihaltansarfaklar/....