Turizm Hukuku

Faruk Andaç

Turizm Hukuku
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-01-01
YAZAR Faruk Andaç
ISBN 9758969005
DOSYA FORMATI 10,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Turizm Hukuku kitabımı yenileyerek siz değerli okuyucularıma yeniden sunuyorum. Turizm Hukuku adı ile yayına hazırladığım bu kitabımın kapsamına, Türk turizm politikası, turizm sektöründe önemle üzerinde durulan yasalar, turizmle ilgili uluslararası kuruluşlar ve çıkarılmış uluslararası turizmle ilgili anlaşmalar, turizm sektöründe üzerinde sıkça durulan kavramlar, daha önemlisi turizmi teşvik amacıyla Devletin desteği ile oluşturulan yatırım, ihracat ve kredi teşviklerinin birçoğunu almaya çalıştım. Ancak yine de eksik kalan konular varsa, bunun da nedeni yasal kuralların sık sık değişmesi ve zamanında kaynağından bilgi almanın zor olmasıdır. Hukuk kitaplarının sık sık yenilenmesinin başlıca nedeni de budur. Yine de her şeye rağmen bu kitabımın büyük bir eksikliği gidereceğini ümit etmekteyim.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Turizm Hukuku i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Turizm Hukuku.

...arasında ihtilafların çözümü. Turizm hukukuna ilişkin her türlü ihtilafların çözümü ve sözleşmelerin hazırlanması ... Turizm Hukuku | Ülken Hukuk Bürosu ... . Turizm Hukuku. Turizm genel anlamda insanların bireysel olarak veya gruplar halinde başka bir bölgeyi veya başka bir ülkeyi gezmeleri, kültürel, sosyal edinimler sağlamaları ve bazen de burada bir... ...yapısı, sadece özel hukuk - kamu hukuku olarak gözükmemekte, turizm hukuku, aynı zamanda, ulusal ve uluslararası hukuku da bünyesinde barındıran bir nev'i sınırlar ötesi hukuk oluşturmaktadır. TURİZM HUKUKU. Her yıl yaklaşık 30 milyon yabancı turisti misafir eden Türkiye, dünyadaki en populer yedinci turistik loka ... Turizm Hukuku | Çalışma Alanlarımız | Avukat Aziz Çetin ... . TURİZM HUKUKU. Her yıl yaklaşık 30 milyon yabancı turisti misafir eden Türkiye, dünyadaki en populer yedinci turistik lokasyondur. Ağartan Hukuk Bürosu olarak Turizm cenneti olan ülkemizde turizm sektöründe faaliyet gösteren acentalara ve otellere müşterileri ile hukuki anlaşmazlık yaşanmaması için hukuki danışmanlık hizmeti......