Hafifleyin Gençleşin

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu

Hafifleyin Gençleşin
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-05-12
YAZAR Prof. Dr. Osman Müftüoğlu
ISBN 975293210X
DOSYA FORMATI 3,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Osman Müftüoğlu bizim hayatımıza hükmediyor! Tatlı dille, nazik bir üslupla, yasaklarla hayatımızı cehenneme çevirmiyor. Cenneti bu dünyada bulacağımıza bizi inandırıyor. Artık bir dirhem etin bin ayıbı örtmediğini, balık eti denilince uskumru ile balina arasındaki farkı karıştırmamız gerçeğini bize öğretecek. O inandırıcı anlatımıyla bize yalnız sağlığımızı kazandırdığını söylemez. Daha güzel, daha çekici, daha baştan çıkarıcı, daha yakışıklı olacağımızı da ima eder. Böylece bizi en zayıf yerimizden vurarak dediklerini yaptırır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hafifleyin Gençleşin i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hafifleyin Gençleşin.

...ıkla mücadeleye çağırıyor herkesi. 9789752932104 ... Hafifleyin Gençleşin Kitap %15 İndirimle Satın Al - Atlas Kitap ... . 484125. Hafifleyin Gençleşin. Doğan Kitap. 25.00. İçinde mönüler, testler, kalori hesapları, beden kitle indeksi tabloları gibi yol göstericilerin de olduğu Hafifleyin, Gençleşin sizi her zaman genç ve sağlıklı kalmaya davet ediyor. Hafifleyin Gençleşin : Yaşasın Hayat 2. Hafifleyin Gençleşin : Yaşasın Hayat 2. Osman Müftüoğlu. Yayınevi: Doğan Kitap. Osman Müftüoğlu. Çağı ... Hafifleyin Gençleşin-Osman Müftüoğlu Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Yayınevi: Doğan Kitap. Osman Müftüoğlu. Çağın hastalığı şişmanlıkla mücadeleye hazır mısınız? Prof. Dr. Osman Müftüoğlu sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın ilk anahtarını Yaşasın Hayat adlı kitabında bırakıvermişti avuçlarımıza. Bu kavramla ilk kez karşılaşanlar için gerçekten önemli bir deneyim olacak Hafifleyin, Gençleşin. Kavramı tanıyanlar da bu programı nasıl gerçekleştireceklerini öğrenecekler ayrıntısıyla....