Bir Gencin Dramı

Lev N. Tolstoy

Bir Gencin Dramı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-03
YAZAR Lev N. Tolstoy
ISBN 9752544390
DOSYA FORMATI 4,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yazı yazmak için okyanus sahillerine giden bir yazar, sabaha karşı danseder gibi hareketler yapan birini görür.Biraz yaklaşınca bir gencin, sahile vuran deniz yıldızlarını birer birer alıp okyanusa fırlattığını fark eder. Genç adama yaklaşır ve sorar:“Neden bu deniz yıldızlarını okyanusa atıyorsun?”Genç adam şöyle cevap verir:“Birazdan güneş yükselip sular çekilecek. Onları suya atmazsam ölecekler.”Bunun üzerine yazar:“Kilometrelerce sahil, binlerce deniz yıldızı var. Bunların hepsini nasıl kurtaracaksın? Ne farkeder ki der.”Genç adam eğilip yerden bir deniz yıldızı daha alır, okyanusa fırlatır.“Onun için farketti ama...”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Gencin Dramı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Gencin Dramı.

...n kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Bir Gencin Dramı - Lev Nikolayevic Tolstoy - Epubkitapevi ... . Bir Gencin Dramı Tolstoy. 6,95 €. SEPETE EKLE. Biraz yaklaşınca bir gencin, sahile vuran deniz yıldızlarını birer birer alıp okyanusa fırlattığını fark eder. Bir Gencin Dramı kitabını takas yaparak al. Biraz yaklaşınca bir gencin, sahile vuran deniz yıldızlarını birer birer alıp okyanusa fırlattığını fark eder. Bir Gencin Dramı isimli kitabının özetini ve Lev Nikolayeviç Tolstoy yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Bir Gencin Dr ... Bir Gencin Dramı ... . Bir Gencin Dramı isimli kitabının özetini ve Lev Nikolayeviç Tolstoy yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Bir Gencin Dramı kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Şifrenizi Kurtarın. E-posta. Email adresine yeni bir şifre gönderilecek. Etiket: Bir Gencin Dramı. Tolstoy'dan bir hikaye: "Asker Semyon, Şişko Taraş ve Aptal İvan adlarında... Bir Gencin Dramı hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası....