Kadının Gizlenmiş Tarihi

Sheila Rowbotham

Kadının Gizlenmiş Tarihi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-10-01
YAZAR Sheila Rowbotham
ISBN
DOSYA FORMATI 9,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sheila Rowbotham, Kadının Gizlenmiş Tarihi adlı bu kitabında 17. yy'dan başlayarak günümüze kadar gelen feminist mücadelenin hangi aşamalardan geçtiğini, kadınların haklarını alabilmeleri için kapitalizme karşı örgütlenerek nasıl kahramanca dövüştüklerini gösteriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kadının Gizlenmiş Tarihi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kadının Gizlenmiş Tarihi.

... Gizlenmiş Tarihi adlı bu kitabında 17 ... Kadının Gizlenmiş Tarihi ... .yy'dan başlayarak günümüze kadar gelen feminist mücadelenin hangi aşamalardan geçtiğini, kadınların haklarını... Kadının Gizlenmiş Tarihi. Paylaş! | Toplam oy: 76. En Çok Okunanlar. 1 - Edebiyat tarihinin en iyi 100 giriş cümlesi. Nilüfer Belediyesi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediği "Mor Tarih" isimli sergi, kadının geçmişten günümüze kadar... Ürün Adı: Kadının Gizlenmiş Tar ... Kadının Gizlenmiş Tarihi Sheila Rowbotham ... ... Ürün Adı: Kadının Gizlenmiş Tarihi Ürün Kodu: 010139207 Kitabın Yazarı: Sheila Rowbotham Basım Yılı: 2011 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Nilgün Şarman. Sheila Rowbotham. Sayfa Sayısı : 287. İlk Baskı Yılı : 2000. Dil : Türkçe. Sheila Rowbotham - Kadının Gizlenmiş Tarihi kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. ...Kitapları Hizmet Hobi Hukuk İnanç Kitapları İnsan ve Toplum İslam Müzik Periyodik Yayınlar Politika Siyaset Psikoloji Sağlık Sanat Sosyoloji Tarih Yabancı Dilde Kitaplar Yemek Kitapları Hobi - Hediyelik... Nilüfer Belediyesi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediği "Mor Tarih" isimli sergi, kadının geçmişten günümüze kadar... Kadının Gizlenmiş Tarihi Yıl : 2011,00000000Sayfa Sayısı : 287,00000000 Orijinal Dil Psikoloji Sağlık-Tıp Sanat Sınavlar Sinema-Tiyatro Siyaset Sosyoloji Spor Şehir Kitapları Tarih Turizm-Gezi. Sheila Rowbotham, Kadının Gizlenmiş Tarihi adlı bu kitabında 17.yy'dan başlayarak günümüze kadar gelen feminist mücadelenin hangi aşamalardan geçtiğini, kadınların haklarını alabilmeleri için... 'Mor Tarih' isimli sergi, kadınların gizlenmiş tarihini gözler önüne serdi. Kibele'den başlayan tarihi süreçte, kadının bereket sembolü olmasından, günümüz kadınının bugün içinde bulunduğu duruma... Bu kitap doğrudan doğruya siyasal bir hareketten doğmuştur. Gezip dolaştığım ve istediğimden fazlasını bulduğum bazı bölgelerle ilgili çalışma kararı... Sheila Rowbotham. Sayfa Sayısı : 287. İlk Baskı Yılı : 2000. Dil : Türkçe. Kitap. Kadının Gizlenmiş Tarihi. Kadının gizlenmiş tarihi. Barkod 9789753881654. Stok Durumu TÜKENDİ. kitaphanen.com´da uygun fiyata Payel Yayınları markalı Kadının Gizlenmiş Tarihi 9789753881654 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Sayfa Sayısı :287. Sheila Rowbotham, Kadının Gizlenmiş Tarihi adlı bu kitabında 17.yy'dan başlayarak günümüze kadar gelen feminist mücadelenin hangi aşamalardan geçtiğini......