İkinci Sevr'e Doğru Bütün Yollar İstanbul'a

Prof. Dr. Memed Bayrakdar

İkinci Sevr'e Doğru Bütün Yollar İstanbul'a
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-01
YAZAR Prof. Dr. Memed Bayrakdar
ISBN 6055500252
DOSYA FORMATI 4,36 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Böyle bir kitap ne yazıldı, ne okundu. Şimdi tam okuma zamanı DERİN Yayınevi, Prof. Dr. Mehmet Bayrakdar’ın kitabını okuyucu ile buluşturmaktan kıvanç duyar.“II. Sevr” denince şaşırmayınız; şaşırıyorsanız bu kitabı okuyunuz. I. Sevr gibi, II. Sevr’in de nasıl tarihi bir gerçek olduğunu göreceksiniz. 1939’dan 2011, yazarın lanetlediği Türk siyasetinin, 1815’den I. Sevr’e Batı’nın Osmanlı Devleti’ne dikte ettirdiği siyasetle birebir örtüştüğü fark edeceksiniz. II. Sevr çıplak gözle görülmüyorsa, nedeni uygulanan bu siyasetin göstergelerinin ve imgelerinin I. Sevr’inkinden çok farklı olmasındandır. Bu ancak yazarın bunu göstermek için belgeleri okutarak, yaptığı mantıksal çıkarımlarla ve gündemdeki siyasetle kurduğu bağlantılarla anlaşılabilir.Eseri okuduğunuz zaman, işte o zaman Türkiye’nin nasıl II. Sevr sürecinde olduğunu anlayacaksınız. Yakın tarihte yapılan meşhur “Açılımlarının” 2007 tarihli bir ABD ve AB projesi olduğunu anlayacaksınız. Türk insanının, bu ve benzer projelerle kendisine biçilen modern köleliğe nasıl itilmekte olduğunu fark edeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İkinci Sevr'e Doğru Bütün Yollar İstanbul'a i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İkinci Sevr'e Doğru Bütün Yollar İstanbul'a.

...tatürk ve Türk halkının Kurtuluş Savaşı ile Batının oyununu bozmasın, 1939 ve sonrası tarih bilincinden ve zihniyetinden ... İkinci Sevr'e Doğru Bütün Yollar İstanbul'a %15 İndirimli Mehmet... ... ... Mehmet Bayrakdar. Böyle bir kitap ne yazıldı, ne okundu. Şimdi tam okuma zamanı DERİN Yayınevi, Prof. Dr. Mehmet Bayrakdar'ın kitabını okuyucu ile buluşturmaktan kıvanç duyar. "II. Mehmet Bayrakdar. Böyle bir kitap ne yazıldı, ne okundu. Şimdi tam okuma zamanı DERİN Yayınevi, Prof. Dr. Mehmet Bayrakdar'ın kitabını okuyucu ile buluşturmaktan kıvanç duyar. "II. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜC ... İkinci Sevr'e Doğru Bütün Yollar İstanbul'a ... . Dr. Mehmet Bayrakdar'ın kitabını okuyucu ile buluşturmaktan kıvanç duyar. "II. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] ...ve sonrası tarih bilincinden ve zihniyetinden yoksun görünen siyasilerimizin nasıl ters yüz ederek, tarihi 1. Sevr'e doğru geri çevirdiklerini anlatıyor. Label. İkinci Dünya Savaşı Yolunda Japonya. 12.80 TL. İkinci Sevr'e Doğru Bütün Yollar İstanbul'a-Derin Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 1939 ve sonrası tarih bilincinden ve zihniyetinden yoksun görünen siyasilerimizin nasıl ters yüz ederek. tarihi 1. Sevr e doğru geri çevirdiklerini anlatıyor. Mehmet Bayrakdar. Kitap Tanıtımı. 1939'dan 2011'e kadar ki Türk siyaseti, siyasî olmaya layık olmayan lanetlenmesi gereken bir iktidarlar serüvenidir. Bu süreçte serüvenin Türkiye'yi taşıdığı son nokta, II. 16 TL. Dr. Mehmet Bayrakdarın kitabını okuyucu ile buluşturmaktan kıvanç duyar. II. Sevr denince şaşırmayınız; şaşırıyorsanız bu kitabı okuyunuz. I. Sevr gibi, II. ...Kurtuluş Savaşı ile Batının oyununu bozmasın, 1939 ve sonrası tarih bilincinden ve zihniyetinden yoksun görünen siyasilerimizin nasıl ters yüz ederek, tarihi 1. Sevr'e doğru geri çevirdiklerini anlatıyor. 13.60 TL. "İkinci Sevr'e Doğru Bütün Yollar İstanbul'a" kitabı bunu yaparak, Atatürk ve Türk halkının Kurtuluş Savaşı ile Batının oyununu bozmasın, 1939 ve sonrası tarih bilincinden ve zihniyetinden... ...Kurtuluş Savaşı ile Batının oyununu bozmasın, 1939 ve sonrası tarih bilincinden ve zihniyetinden yoksun görünen siyasilerimizin nasıl ters yüz ederek, tarihi I. Sevr'e doğru geri çevirdiklerini anlatıyor....