Hazırgiyimde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar

Yrd. Doç. Dr. Umut Bilen

Hazırgiyimde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-12-31
YAZAR Yrd. Doç. Dr. Umut Bilen
ISBN 6056174520
DOSYA FORMATI 5,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Konfeksiyon ve hazır giyimde kullanılan malzemelerin listesini sunan ve özelliklerini tanıtan bu çalışma, sektör içindeki tüm çalışan, öğrenci ve işletmeciler için iyi bir rehber niteliği taşıyor.Kaliteli malzeme seçiminde ve kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalara da değinen çalışmada üreticinin ve son kullanıcının düşük maliyet ve yüksek kalite eldesi için gerekli bilgiler de sunuluyor. Hazır giyimde hatalı ve yanlış malzeme kullanımı hem maliyeti arttırır, hem de müflteri kayıplarına neden olur.Tekstil ve konfeksiyon alanında çeşitli üniversitelerde uzun yıllardır dersler veren Umut Bilen, kofeksiyon malzemesi olarak kullanılan ürünlerin özellikleri ve kullanım amaçları hakkında bilgi veren bir çalşmaya imza atarak, bu alandaki önemli bir boşluğu dolduruyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hazırgiyimde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hazırgiyimde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar.

...on ve hazır giyimde kullanılan malzemelerin listesini sunan ve özelliklerini tanıtan bu çalışma, sektör içindeki tüm çalışan, öğrenci ve işletmeciler için iyi bir rehber niteliği taşıyor ... Hazır Giyimde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar Umut Bilen ... . Konfeksiyon ve hazır giyimde kullanılan malzemelerin listesini sunan ve özelliklerini tanıtan bu çalışma, sektör içindeki tüm çalışan, öğenci ve işletmeciler için iyi bir rehber niteliği taşıyor. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Hazır Giyimde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar. Hazır giyimde hatalı ve yanlış malzeme kullanımı hem maliyeti arttırır, hem de müşteri kayıplarına neden olur. ... Umut Bilen - Hazır Giyimde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar ... . Okurhan. Kitaplığa Ekle. Hazır Giyimde Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar. Hazır giyimde hatalı ve yanlış malzeme kullanımı hem maliyeti arttırır, hem de müşteri kayıplarına neden olur....