Attika Retoriğine Giriş

Attika Retoriğine Giriş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-03-23
YAZAR
ISBN 9756561475
DOSYA FORMATI 4,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir kimsenin, eski Hellen retoriği üzerine kapsamlı bilgi edinmesi için, konuşma sanatının antik dönemde nasıl doğduğunu ve geliştiğini, en önemli retorların (konuşmacıların) kimler olduğunu, eserlerinin ve Hellen retorik sanatının genel hatlarını bilmesi gerekmektedir.Eski retorikle uğraşan bir eğitmen, bu konuyla ilgili genel bilgi edinmeyi istediğinde; ya konuyu, el kitabı içeriğinde sınırlamak ya da uzmanların, büyük sabır, zaman ve kapsamlı bilgi gerektiren derin yazıları içinde dolanmak zorunda kalacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Attika Retoriğine Giriş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Attika Retoriğine Giriş.

..., bu konuyla ilgili genel bilgi edinmeyi istediğinde; ya konuyu, el kitabı içeriğinde sınırlamak ya da uzmanların, kapsamlı bilgi gerektiren derin yazıları içinde dolanmak ... Attika Retoriğine Giriş Vas. Th. Theodorakopulos ... ... Giriş Yap. Şifremi Unuttum. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. Anasayfa Attika Retoriğine Giriş. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. Eski retorikle uğraşan bir eğitmen, bu konuyla ilgili genel bilgi edinmeyi istediğinde; ya konuyu, el kitabı içeriğinde Kitabın basım bilgileri. Adı: Attika Retoriğine Giriş. Attika Retoriğine Giriş en uygun fiyat, hızlı kargo ... Nobel Kitap Arama / "Attika Retorigine Giris" Kelimesi İçin... ... . Adı: Attika Retoriğine Giriş. Attika Retoriğine Giriş en uygun fiyat, hızlı kargo...