Yönetmeye Başlamak

M. Kemal İmrek

Yönetmeye Başlamak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-01
YAZAR M. Kemal İmrek
ISBN 6055500207
DOSYA FORMATI 10,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Son yıllarda liderlik kavramının gölgesinde kalan yöneticilik kavramının aslında kendi fonksiyonu olan ‘uygulatma fonksiyonu’ içinde yapıldığı her zaman atlanmaktadır. Liderlik, yönetme tarzıdır ve işi uygulatırken ortaya konulur. Her liderin yönetici olması gerekmez, bu nedenle yönetici kadar teknik biri olması beklenmez. Üstelik işi astlarına yaptırırken liderlik tarzını etkili bir biçimde uygulayan yöneticinin de 'Lider yönetici' olarak taçlandırıldığı unutulmamalıdır.Şunu aklınızdan çıkarmamalısınız; insan ve örgüt yönetme sorumluluğu bilinci ile stratejik düşünen sezgi sahibi kişiler için her gün yeni bir gündür; her gün yeni fırsatlar ve yeni başlangıçlar demektir.'Yönetmeye başlayan ya da bu işe aday' herkese bu mesleğin temel alanlarını tanıtmaya çalışan el kitabımızın yararlı olmasını ve yöneticilik mesleğindeki başarılarına katkıda bulunmasını dileriz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yönetmeye Başlamak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yönetmeye Başlamak.

...kemmel bir hediye. M. Kemal İmrek. Bazılarımız diğerlerine göre daha kapasitelidir ... Yönetmeye Başlamak - 9786055500207 ... ... Ama hepimiz kadar hiçbirimizin kapasitesi yoktur. Kemal İmrek'ten bugünün yöneticilerine ve de yönetici adaylarına mükemmel bir... Yönetmeye Başlamak. %23. 32,00 TL. ile stratejik düşünen sezgi sahibi kişiler için her gün yeni bir gündür; her gün yeni fırsatlar ve yeni başlangıçlar demektir.'Yönetmeye başlayan ya da bu işe aday'... Epub veya pdf formatta Yönetmeye Başlamak ... Kültür TV | Yönetmeye Başlamak | Kitap Detayları ... .'Yönetmeye başlayan ya da bu işe aday'... Epub veya pdf formatta Yönetmeye Başlamak kitabına erişmek ister misiniz? M. Kemal İmrek imzası taşıyan Yönetmeye Başlamak pdf indirme bağlantısına bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Bu ürün tedarik aşamasındadır. Yönetmeye Başlamak Derin Yayınları. Taksit. Aylık Ödeme. Yönetmeye Başlamak Derin Yayınları. Henüz yorum yapılmamış. ...insan ve örgüt yönetme sorumluluğu bilinci ile stratejik düşünen sezgi sahibi kiş...