Sarışın Güzel Kadın

Yavuz Gökmen

Sarışın Güzel Kadın
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1999-10-30
YAZAR Yavuz Gökmen
ISBN
DOSYA FORMATI 7,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Kitabı Tansu Çiller'i tüm yönleriyle analiz etmek için yazmıştım. Bence 'Sarışın Güzel Kadın', körün fili tarif ettiği gibi tarif ediliyordu. Herkes dokunduğu noktayı anlatıp eleştiriyordu. Kitapta birçok erkeğin Tansu Çiller'e âşık olduklarını iddia ettim. Hatta unuttuklarım da oldu. Süleyman Demirel başta olmak üzere bir dolu politikacıyı es geçtim.... Ve resimdeki kadın biraz daha tombulcaydı. Kocaman kocaman açılmış gözleriyle objektife bakmıştı.Ve içtenlikle gülümsemişti.... Onda herhangi bir çekicilik ya da tam anlamıyla 'dişilik' bulmamıştım. Gene de ortada dolaşan bir sürü bıyıklı aday ve lider arasında fotoğraf açısından fevkalade tercihe şayan bir yaratık olduğu da kesindi."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sarışın Güzel Kadın i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sarışın Güzel Kadın.

...ın 9084. 50,00 TL. Hemen AL. ...en ücra Sibirya'ya kadar olan geniş coğrafyada, gittiğiniz her yerde o güzel gözlerle karşılaşmanız olası… 10 - Slovakya ... 'Sarışın Güzel Kadın' Dönüyor ... . Mavi gözlü ve sarışın olmanın bir ayrıcalık olmadığı güzeller diyarı… Çoğu sarışın kadın fazla dikkat çektiğini düşünerek kırmızı giyinmekten kaçınsa da,aslında sarışın kızıl kırmızı ve nar kırmızısı yenilikçi,dinamik ve enerjik görünmek isteyen sarışınlar için güzel bir... Bir birinden güzel sarışın bayan avatarlar alt kısımda listelenmiştir. İngiliz Kadın, Üçüzlerine Farklı Zamanlarda Hamile Kaldı. 'Sarışın Güzel ... Şarışın Güzeller - MedyaFaresi.com ... ... Bir birinden güzel sarışın bayan avatarlar alt kısımda listelenmiştir. İngiliz Kadın, Üçüzlerine Farklı Zamanlarda Hamile Kaldı. 'Sarışın Güzel Kadın' dönüyor. 19 Ağustos 2007 Pazar 12:02 | Son Güncelleme: 19 Ağustos 2007 Pazar 12:02. DYP kurucularından, eski Grup Başkanvekili Turhan Güven, Demokrat Parti'nin... sarışın güzel kız resimi. Fotoğraf: 1 / 1. masum güzel kız resimleri, gözalıcı güzellikte kız resimleri. 1....