Meraklı Karınca Cimcim'in Serüvenleri

Bilgin Adalı

Meraklı Karınca Cimcim'in Serüvenleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-22
YAZAR Bilgin Adalı
ISBN 9750819223
DOSYA FORMATI 8,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir karınca düşünün… Ama meraklı mı meraklı!Ulu ağaçlara tırmanıp uzaklara bakmak, uzaklarda gördüğü yerlere gitmek, başka yerlerde yaşayan karıncalarla tanışmak, daha da, daha da uzaklara, gökyüzüne kadar çıkmak istiyor… Cesaretle yollara düşüyor, kâh bir ceviz kabuğunda dereler geçiyor, kâh bir kırlangıcın sırtında kilometreler katedip şehirler geziyor.İşte size Meraklı Karınca Cimcim ile karınca yoldaşı Tintin ve diğer dostlarının serüvenleri…Bilgin Adalı’dan hayata duyulan merak ve öğrenme hevesi üzerine çok eğlenceli bir hikâye…Üstelik meraklı kafadarların hikâyeleri bu kitapla bitmiyor, devamını bekleyin.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Meraklı Karınca Cimcim'in Serüvenleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Meraklı Karınca Cimcim'in Serüvenleri.

...u. Meraklı karınca cimcim' in serüvenleri ... Meraklı Karınca Cimcim'in Serüvenleri by Bilgin Adalı ... . Meraklı Karınca Cimcimin Maceraları. Meraklı Karınca Cimcim'in Serüvenleri - Bilgin Adalı Pdf İndir / Oku. Nisan 27, 2020. Meraklı Karınca Cimcim'in Serüvenleri kitabı ile ilgili daha ayrıntılı içerik için tıklayınız. : Bilgin Adalı. Meraklı Karınca Cimcim`in Serüvenleri Yapı Kredi Yayınları | 9789750819223. İşte size Meraklı Karınca Cimcim ile karınca yoldaşı Tintin ve diğer dostlarının serüvenleri... Bilgin Adalı'dan hayata duyulan merak v ... Meraklı Karınca Cimcim'in Serüvenleri | Yapı Kredi Yayınları ... ... Bilgin Adalı'dan hayata duyulan merak ve öğrenme hevesi üzerine çok eğlenceli bir hikâye... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Meraklı Karınca Cimcim´in Serüvenleri. Mağaza: Endülüskitapevi. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız....