Anne-Baba Olma Sanatı

Bahar Çelik

Anne-Baba Olma Sanatı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-11-01
YAZAR Bahar Çelik
ISBN 6055448059
DOSYA FORMATI 11,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Anne ve baba olmak, gerçek anlamda bir sanattır. Emek ister, sabır ister, çaba ister ve bitmeyen bir dolu yürek ister. Dünya bir bahçedir ve tek çiçekleridir onlar, çocuklar. Onlar berekettir, farklı kokuda melektir. Aslında hayata dair attığımız adımdır onlar. Herkes anne ve baba olur, ancak gerçek anlamda anne ve baba olmak, çok az insanın başarabildiği bir gerçekliktir. Anne ve babanın kendini değiştirebilmesi, geliştirebilmesi ve eleştirebilmesi gerekir.Elinizdeki kitap bu konuda onlara çok iyi bir rehber olacaktır. Özenli ve sade dili, açıklamaları ve aktardığı bilgileriyle, yazar ÇELİK, okuyucusuyla buluşuyor. İyi bir ebeveyn olmak isteyenlerin kesinlikle ellerinden düşüremeyeceği bir kitap...Ekinoks Yayınları, eğitim serisine bu önemli kitapla devam ediyor.Kendinize güveniyorsanız bu kitabı okumayın; ama unutmayın kimse mükemmel değildir ve de mükemmel olmak da kolay değildir. Evet sevgili anne ve babalar, sanatçı olmaya hazır mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Anne-Baba Olma Sanatı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Anne-Baba Olma Sanatı.

...tarafı olduğuna inanmışımdır. Anne-baba olmak da bir sanat bence ... Anne-Baba Olma Sanatı (I) | Bilgi Agi ... . Yaratılan eseri, en güzel biçimde şekillendirmek söz konusu. İletişim Uzmanı Yazar Ali Rıza Soyaslan'nın yazdığı ''Engelli Çocuklara Anne Baba Olma Sanatı Kitabı'' e-kitap internet sitelerinde ücretsiz olarak yayınlandı. Çünkü çok önemli bir eser yaratıyorlar. Anne-baba olmak da bir sanat bence. Kendinizi anne ya da baba olarak eleştirebiliyor ve eksik ya da hatalı yönlerinizi gerçekçi olarak görebiliyor musunuz? 1. Beden ve Ruh Sağlığınızı Önemseyin: Sağlıklı anne ve babal ... İşte Anne ve Baba Olma Sanatı - KİTAP Haberleri ... . Beden ve Ruh Sağlığınızı Önemseyin: Sağlıklı anne ve babalara sahip olmak çocukların en büyük hakkıdır. Oysa "sevme" edinimini bir sanat inceliğinde içselleştirmiş çok az insan vardır. Biyolojik anne-baba olmanın, olayın yüzeysel ve kolay tarafı olduğuna inanmışımdır. Anne-baba olmak da bir sanat bence. Yaratılan eseri, en güzel biçimde şekillendirmek söz konusu. Anne-baba olma sanatı tabiri ise, ilk bakışta garipsenebilir. Anne-baba olma sanatı, çocuğu aile hayatını tamamlamak üzere gönderilmiş kusursuz ve mükemmel bir hediye olarak görmekle başlar. Anne Baba Olma Sanatı. Hiç kimse anne-baba olma sanatını doğuştan öğrenmiyor. Hiçbirimiz anne-baba okuluna gidip diploma aldıktan sonra çocuk sahibi olmuyoruz....