Rose ve Gümüş Hayalet

Holly Webb

Rose ve Gümüş Hayalet
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-08-12
YAZAR Holly Webb
ISBN 6054435302
DOSYA FORMATI 4,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Peki ama Rose, aslında kimdi?Sadece inanılmaz sihir yeteneği olan bir yetim mi?Bayan Fell ile olan sıra dışı benzerliği, ne Bella'nın ne de Bayan Fell'in dikkatinden kaçsa da; Bayan Fell, Rose'a kim olduğunu anlatmamakta kararlıydı. Ancak büyü derslerinden birinde Rose, Bayan Fell'in aynasında kendisine çok benzeyen bir kadını - belki de annesini- görünce kararını verdi. Kim olduğunu mutlaka öğrenecek ve buna da Bayan Fell'in aynasından başlayacaktı...Ama bu macerada onu bekleyen birçok sürpriz vardı. En başta da, Bayan Fell'in aynasında yaşayan Gümüş Hayalet!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rose ve Gümüş Hayalet i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rose ve Gümüş Hayalet.

... - Holly Webb. Kelime Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 120 Puan ... Rose ve Gümüş Hayalet Pdf İndir ... . Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Rose Ve Gümüş Hayalet. Yazar. Holly Webb. Rose ve Gümüş Hayalet kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Holly Webb kitapları ve Kelime Yayınları, 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Rose ve Gümüş Hayalet. Peki ama Rose, aslında kimdi? Sadece inanılmaz sihir yeteneği olan bir yetim mi? En başta da, Bayan Fell'in aynasında yaşayan Gümüş Hayalet! Ürün Adı: Rose ve Gümüş Hayalet Ürün Kodu: 9786054435302 Basım Yılı: 2011.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevir ... Rose ve Gümüş Hayalet - Holly Webb | Nadir Kitap ... .00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Holly Webb. Kitap : Rose ve Gümüş Hayalet, Yazar : Holly Webb, Yayınevi : Kelime Yayınları - 9786054435302 - Fiyat: 10,55 TL. En başta da, Bayan Fell'in aynasında yaşayan Gümüş Hayalet! ...Fell ile olan sıra dışı benzerliği ne Bella'nın ne de Bayan Fell'in dikkatinden kaçsa da; Bayan Fell Rose'a kim olduğunu anlatmamakta kararlıydı. Alış-Veriş Listeme Ekle. Rose ve Gümüş Hayalet. Ama bu macerada onu bekleyen birçok sürpriz vardı. En başta da, Bayan Fell'in aynasında yaşayan Gümüş Hayalet! Dostluk, özveri ve aile ekseninde gelişen, Rose'un son büyülü macerası... Ama bu macerada onu bekleyen birçok sürpriz vardı. En başta da, Bayan Fell'in aynasında yaşayan Gümüş Hayalet! Dostluk, özveri ve aile ekseninde gelişen, Rose'un son büyülü macerası... 9.72 TL. Ama bu macerada onu bekleyen birçok sürpriz vard...