Kan KonuşurBir Adli Bilimcinin Anıları

Mike Silverman

Kan KonuşurBir Adli Bilimcinin Anıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-27
YAZAR Mike Silverman
ISBN 6059386326
DOSYA FORMATI 3,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Neredeyse bütün suçlular farkında olmadan suç mahallerinde veya kurbanları üzerinde geriye birçok delil bırakır. Birleşik Krallık’ın önde gelen adli bilimcilerinden biri olan Mike Silverman; işte bu sayede onlarca katilin, tecavüzcünün, silahlı soyguncunun, hırsızın ve mafya üyesinin tespitinde ve adalete teslim edilmelerinde kritik bir rol oynamıştır.Mike Silverman, parmak izlerinin hâlâ kartotekslerde saklandığı günlerde kariyerine başlamıştı ve DNA profillemesi sadece boş bir hayalden ibaretti. Dolayısıyla Kan Konuşur, bir vaka defterinden çok daha fazlası; son otuz beş yıl boyunca adli tıptaki gelişimin hikayesini de gözler önüne süren eksiksiz bir seyir defteri.Gaddarca infazların arkasında bıraktığı kan örneklerini toplamaktan, adli bilimlerdeki önemli sorunlara karşı cesaret dolu karşı koyuşlarına kadar, Mike Silverman’ın benzersiz kariyeri, gerçek yaşamdaki suçları çözmeye yönelik kullanılan yöntemleri kavramamızı sağlayan, büyüleyici bir bakış açısı sunuyor. “Kendinizi heyecanla bitmesini beklediğiniz sıradan bir sona değil, ürpertici detaylara hazırlayın.” (Dr. Anna Williams, BBC Focus Magazine) "Silverman, perde arkasında neler döndüğü ortaya koyarken şok geçirmeye hazır olun. Eğer bilim, adli tıp, modern tarih ve siyasetten hoşlanıyorsanız veya sadece iyi bir şeyler okumak istiyorsanız, bu kitaptan keyif alacaksınız." (The Biologist) "Her suç yazarının kütüphanesinde bulunması gereken bir kitap." (Lynda La Plante) "Mike Silverman suçluların peşinden gidiyor – Bu onun DNA'sında var. Bu kitap, sadece Silverman’ın keskin adli bilim becerileri sayesinde tespit ettiği suçlulardan ibaret değil. Kan Konuşur; zekice bir başlık. Burada ondan kovalarca var. Silverman'ın uzmanlık alanı kan lekesi model analizi ve o bu konuda çok iyi." (Daily Express)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kan KonuşurBir Adli Bilimcinin Anıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kan KonuşurBir Adli Bilimcinin Anıları.

...ri. Mike Silverman. Neredeyse bütün suçlular farkında olmadan suç mahallerinde veya kurbanları üzerinde geriye birçok delil bırakır ... Roman - Nika Yayınevi - Kan Konuşur: Bir Adli Bilimcinin... ... . Birleşik Krallık'ın önde gelen adli bilimcilerinden biri olan Mike Silverman... Bültene Abone Ol. Kan Konuşur: Bir Adli Bilimcinin Anıları. Bağlantıyı al. Facebook. Nisan 13, 2018. Kan Konuşur: Bir Adli Bilimcinin Anıları Mike Silverman Nika Yayınevi. 14.40 €. Dolayısıyla Kan Konuşur, bir vaka defterinden çok daha fazlası; son otuz beş yıl boyunca adli tıptaki gelişimin hikayes ... Kan Konuşur-Bir Adli Bilimcinin Anıları Pdf İndir ... . 14.40 €. Dolayısıyla Kan Konuşur, bir vaka defterinden çok daha fazlası; son otuz beş yıl boyunca adli tıptaki gelişimin hikayesini de gözler önüne süren eksiksiz bir seyir defteri. Ne kadar ŞİMDİ istiyorum ve gelecek yıl daha hızlı olmasını istiyorum! "Kan Konuşur-Bir Adli Bilimcinin Anıları PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi. 27.20 TL. Dolayısıyla Kan Konuşur, bir vaka defterinden çok daha fazlası; son otuz beş yıl boyunca adli tıptaki gelişimin hikayesini de gözler önüne süren eksiksiz bir seyir defteri. 37.76 TL. Kan Konuşur Bir Adli Bilimcinin AnılarıKan Konuşur Bir Adli Bilimcinin Anıları - Neredeyse bütün suçlular farkında olmadan suç mahallerinde veya kurbanları... Kan Konuşur Bir Adli Bilimcinin Anıları. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Kan Konuşur Bir Adli Bilimcinin Anıları. Mağaza: Fırsat Kapında. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Kan Konuşur Bir Adli Bilimcinin Anıları. Mağaza: TveT. Sorun...