Lunalos Gizemi

Rusalka Reh

Lunalos Gizemi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-19
YAZAR Rusalka Reh
ISBN 6053747024
DOSYA FORMATI 6,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Garip olayların döndüğü bir ada; su altında gizemli bir mağara ve nefes kesici bir serüven... Ailesiyle birlikte tatil için geldiği Lunalos Adası'nda bir gariplik olduğunu daha ilk günden anlayan Katha, önce yüzme antrenmanı sırasında onu denize çağıran gizemli bir ses duyar. Daha sonra yüzüne garip garip bakan, kocaman, sarı bir kurbağayla karşılaşır. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi bir gece vakti kendini sahilde buluverir; adının Deniz Yaveri olduğunu söyleyen bir yunus, Lunalos hakkında ona tüyler ürpertici şeylerden bahseder. Gaddar Unke adında birinin lanetli bir büyüyle ada sakinlerini yıllardır esaret altında tuttuğunu ve bu duruma son verecek seçilmiş kişinin 500 dolunayda bir ortaya çıktığını anlatır Deniz Yaveri. Ve en sonunda öyle bir şey söyler ki Katha kendini hiç ummadığı bir mücadelenin ve nefes kesici bir maceranın içinde bulur!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Lunalos Gizemi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Lunalos Gizemi.

...(2 yıl önce) saat 18:54'de oluşturuldu ... Siguiendo La Luna - Los Fabulosos Cadillacs - Cifra Club ... . Lunalas Gizemi. Mientras corre con la luna sola por primera vez conocerá el amor de la mano de Magnus, quien Conoce en esta breve historia, el inicio de la afamada serie Los Hijos de la Luna de Lucy Monroe. Huye luna, luna, luna. Si vinieran los gitanos, harían con tu corazón collares y anillos blancos. Por el cielo va la luna con un niño de la mano. Dentro de la fragua lloran, dando gritos, los gitanos. Etiket: Lunalos Gizemi PDF Download. Ha ... Lunalos Gizemi | Kitapjo.com ... . Etiket: Lunalos Gizemi PDF Download. Halk Edebiyatı. Media Luna - Los Amigos Invisibles. Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı Uyarısı sayfasına göz atınız. Aprenda a tocar a cifra de Siguiendo La Luna (Los Fabulosos Cadillacs) no Cifra Club. [Primeira parte]. D Siguiendo la luna no llegare lejos. Em Tan lejos como se pueda llegar. Bu işletmeyi sahiplen. Luna Mansion, Los Lunas Menü. In the 1920s, the Luna-Otero family added to the grandeur of the Los Lunas showcase by building a front portico and grand solarium....