Dahi Fatih'in Muhteşem Fethi

Behice Tezçakar

Dahi Fatih'in Muhteşem Fethi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-16
YAZAR Behice Tezçakar
ISBN 6050828337
DOSYA FORMATI 9,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Mutlaka herkesin tanıdığı bir Mehmet vardır. Ama tanıdığımız Mehmetler içinde kendisi muhterem, şanı muhteşem, mesleği "Padişahlık", adı da FATİH SULTAN MEHMET olan bir şahıs mevcut ki, onu yalnız biz değil, tüm dünya tanıyor!Elinizdeki kitapta,* Şehzadelerin nasıl staj yaptığını,* Fatih'i "Dahi" yapan buluşlarını,* 13 yaşında padişahken yazdığı şaşırtıcı mektubu,* Denizde değil, karada ilerleyen gemilerin sırrını açıklayan bir yığın ilginç bilgi bulacaksınız.* Fatih'in keşfedilmemiş günlüğüyle gizli kalmış gerçekleri keşfedin.Tarihin sırlı dünyasında eğlenceli yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dahi Fatih'in Muhteşem Fethi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dahi Fatih'in Muhteşem Fethi.

...Tezçakar. Kolektif. Mutlaka herkesin tanıdığı bir Mehmet vardır ... Eğlenceli Bilgi (Tarih) Dahi Fatih'in Muhteşem Fethi | 9786050828337 ... . Ama tanıdığımız Mehmetler içinde kendisi muhterem, şanı muhteşem, mesleği "Padişahlık"... Behice Tezçakar. Mutlaka herkesin tanıdığı bir Mehmet vardır. Ama tanıdığımız Mehmetler içinde kendisi muhterem, şanı muhteşem, mesleği "Padişahlık"... Ama tanıdığımız Mehmetler içinde kendisi muhterem, şanı muhteşem, mesleği "Padişahlık", adı da Fatih Sultan Mehmet olan bir şahıs mevcut ki, onu yalnız biz değil, tüm dünya tanıyor! Dahi Fatih'in Muhteşem Fethi. Yayınevi : Timaş Yayınları. Ama tanıdığımız Mehmetler içi ... Dahi Fatih'in Muhteşem Fethi - Eğlenceli Tarih - Behice... - Epey ... . Yayınevi : Timaş Yayınları. Ama tanıdığımız Mehmetler içinde kendisi muhterem şanı muhteşem mesleği "Padişahlık" adı da FATİH SULTAN MEHMET olan bir... En uygun DAHİ FATİHİN MUHTEŞEM FETHİ / EĞLENCELİ BİLGİ ürün ve modelleri markası ve EĞLENCELİ BİLGİ BEHİCE TEZÇAKAR 1.BASKI 121 SAYFA 2018 özellikleri 9786050828337 en... ...muhteşem, mesleği 'Padişahlık', adı da Fatih Sultan Mehmet olan bir şahıs mevcut ki, onu yalnız biz değil, tüm dünya tanıyor!Elinizdeki kitapta,* Şehzadelerin nasıl staj yaptığını,* Fatih'i 'Dahi' yapan... 13.48 TL. Ama tanıdığımız Mehmetler içinde kendisi muhterem, şanı muhteşem, mesleği "Padişahlık", adı da Fatih Sultan Mehmet olan bir şahıs mevcut ki, onu yalnız biz değil, tüm dünya tanıyor! okumak internet üzerinden 6050828337 Dahi Fatih'in Muhteşem Fethi Ebook Türkçe pdf Indir Türk Dahi Fatih'in Muhteşem Fethi DOC epub torrent Ama tanıdığımız Mehmetler içinde kendisi muhterem, şanı muhteşem, mesleği "Padişahlık", adı da Fatih Sultan Mehmet olan bir şahıs mevcut ki, onu yalnız biz değil # Fatih'i "Dahi" yapan buluşlarını Dahi Fatih′in Muhteşem Fethi AÇIKLAMASI. Mutlaka herkesin tanıdığı bir Mehmet vardır. * Fatih′in keşfedilmemiş günlüğüyle gizli kalmış gerçekleri keşfedin....