Post Modern Pazarlama

Prof. Dr. Yavuz Odabaşı

Post Modern Pazarlama
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-04-26
YAZAR Prof. Dr. Yavuz Odabaşı
ISBN 9756347149
DOSYA FORMATI 9,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Pazarlamanın eski zamanlarında piyasaya "ürün odaklı" bir anlayış hakimdi. Önemli olan mümkün olduğu kadar çok ve verimli üretim yapmaktı. "Her arz talebini yaratır" diye düşünülüyordu.Daha sonra "Çok satış, çok kar getirir" düşüncesine dayanan, reklam ve kişisel satışın ön plana çıktığı "satış odaklı" yeni bir devir başladı.Ve sonunda hala devam eden yeni bir döneme girdik. Artık pazarlamanın odağında tüketici var. Artan iletişim ve ulaşım olanaklarıyla tercih imkanı genişleyen tüketiciler artık çok daha seçici. Bu yeni dönemin dinamiklerini anlamayan ve tüketicilerin gerçekten ne istediğini bilmeyen üreticilerin ayakta kalması neredeyse imkansız.Prof. Dr. Yavuz Odabaşı, bu kitabında, postmodern paradigmadan da yararlanarak bu yeni ve zorlu dönemi analiz ediyor. Yeni dönemin şartlarını, tüketim alışkanlıklarını ve tüketicilerini dahaiyi anlamak istiyorsanız işe bu kitabı okuyarak başlayabilirsiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Post Modern Pazarlama i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Post Modern Pazarlama.

...ostmodern kavramlar,postmodern pazarlama,postmodern özelliklerin pazar ve pazarlama strateji… 1980'lerin sonu 90'ların başında pazarlama ve davranış ... Postmodern Pazarlama by Yavuz Odabaşı - PDF Drive ... . Postmodern açıklamalar kural ve ölçütlerin etkileri altında kalmaksızın özgür, özerk ve bağımsız olmaya çalışmaktadır. Modern pazarlama, modern toplumun. dinamiklerine uygun olarak hedefli pazarlama. Pazarlama Karar Bileşenleri Açısından Postmodern Durumlar. Postmodern Reklam ve Tüketici. Fatma Burcu Yilmaz / 18 Ocak 2013. Böylece Pazarlama, fikirler ve müşteri iştirakleriyle yepyeni bir boyut kazanmışt ... (PDF) Turizmde Postmodern Pazarlama ... . Postmodern Reklam ve Tüketici. Fatma Burcu Yilmaz / 18 Ocak 2013. Böylece Pazarlama, fikirler ve müşteri iştirakleriyle yepyeni bir boyut kazanmıştır. ' Turizmde Postmodern Pazarlama. Chapter (PDF Available) · January 2015 with 2,901 Reads. Batman Üniversitesi. Post Modern Pazarlama Yrd. Doç. Dr. Ebru GÜNEREN. Araş. Örgütlerinin postmodern pazarlama iletişimi uygulamaları kullanılan sonrasında her alana yayılan postmodern kavramının pazarlama bilimini nasıl. POSTMODERN PAZARLAMA. 20.Yüzyılın ilk yarısında dünyamızda büyük değişimler Yani post kimilerinin yakıştırdığı karşı koyma tepki gösterme gibi eylemleri içermez. Postmodern pazarlama nedir, özellikleri nelerdir? Postmodern Pazarlama Pazarlama en genel anlamı ile piyasada malların dolaşım h... Postmodern pazarlama nedir... Pazarlama dünyası bu postmodern çağı yakalamak için neler yapıyor? Okudukça ve anladıkça da postmodern pazarl...