Kapanda Üç Kaplan

G. Cabrera Infante

Kapanda Üç Kaplan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR G. Cabrera Infante
ISBN 9755390086
DOSYA FORMATI 11,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Infante'yi edebiyat devleri arasına katan Kapanda Üç Kaplan'da Batista'nın devrilişinin öncesindeki Havana gece yaşamı anlatılır. Alaycı bir dilin kullanıldığı roman bir dizi monologdan oluşur: Sık sık argoya, cinaslara ve sözcük oyunlarına başvurulur. Dinamik, panoramik bir üslupla maddi ve manevi karmaşaya düşen bir toplumdan kesitler verilir. Bu toplumda dil de acayipleşir ve yeni iletişim yolu arayan insanlar tarafından yeniden biçimlendirilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kapanda Üç Kaplan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kapanda Üç Kaplan.

... öncesindeki Havana gece yaşamı anlatılır ... Kapanda Üç Kaplan - %25 İndirimli - Guillermo Cabrera Infante - Ayrın ... . nfanteyi edebiyat devleri arasına katan Kapandaki Üç Kaplanda Batistanın devrilişinin Ve Kapanda Üç Kaplanı Güney Amerikadan çıkan en önemli çağdaş romanlardan biri olarak kabul ederler. Hem ülkesinden kopartılmış, hemde gençlik çağının özlemini çeken bir insanın anıları, anımsamaları çevresinde odaklanan Kapanda Üç Kaplan, geleneksel edebiyata meydan okuyan çağdaş bir anlatıdır. Guillermo Cabrera Infante. Infante'yi edebiy ... Pandora - Kapanda Üç Kaplan - Guillermo Cabrera Infante - Kitap... ... . Guillermo Cabrera Infante. Infante'yi edebiyat devleri arasına katan Kapanda Üç Kaplan'da Batista'nın devrilişinin öncesindeki Havana gece yaşamı anlatılır. Infante'yi edebiyat devleri arasına katan Kapanda Üç Kaplan'da Batista'nın devrilişinin öncesindeki Havana gece yaşamı anlatılır. Hem ülkesinden kopartılmış, hemde gençlik çağının özlemini çeken bir insanın anıları, anımsamaları çevresinde odaklanan Kapanda Üç Kaplan, geleneksel edebiyata meydan okuyan çağdaş bir anlatıdır....