Düşlerin Peşindeki Çocuk

Koray Avcı Çakman

Düşlerin Peşindeki Çocuk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-03
YAZAR Koray Avcı Çakman
ISBN 9752122499
DOSYA FORMATI 8,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kendini ve dünyayı keşfetmeye çalışan bir çocuğun masalsı serüveni...Ördekayak çok sevdiği büyükannesine haber ver- meden, önce kayıp masalın, ardından da düşlerinin peşine düşer ve Altın Göl’ü aramaya çıkar. Bu yol- culukta köpeği Geveze de ona eşlik etmektedir. İki kafadarı, Altın Göl’ün yolunda birçok macera bekle- mektedir. Ördekayak sepetçiden yalnızca sepet örmeyi, Çömlekel’den yalnızca çömlek yapmayı, ahşap ustasından ahşap oymayı, iplikçiden iplik boya- mayı öğrenmekle kalmaz. Kamışlar yapılan işe özeni, çömlekler dikkatle yapılan işin güzelliğini, ahşap oymacılığı sabrı anlatır ona... Bu yolculuk bir anlamda Ördekayak’ın kendini ve dünyayı keşfetme serüveni- dir ve orada aradığı pek çok sorunun yanıtını bulur. Acaba Ördekayak, Falanca Efendi’nin Filanca kızının derdine derman olabilecek midir? Çömlekel’in, kilimlerin ve Altın Göl’ün sırrı nedir? İplikleri sabrın ve azmin rengine boyayan iplikçi, düşleri ne renge boyar? Yalnız peşine düşülen düşler mi gerçekleşir?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Düşlerin Peşindeki Çocuk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Düşlerin Peşindeki Çocuk.

...ı. Düşlerin Peşindeki Çocuk en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Düşlerin Peşindeki Çocuk - Koray Avcı Çakman ... Düşlerin Peşindeki Çocuk - Koray Avcı Çakman... | KitapElimde.com ... . Kendini ve dünyayı keşfetmeye çalışan bir çocuğun masalsı serüveni... Düşlerin Peşindeki Çocuk kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Düşlerin Peşindeki Çocuk Kendini ve dünyayı keşfetmeye çalışan bir çocuğun masalsı serüveni... Ördekayak çok sevdiği büyükannesine haber ver- meden,önce kayıp m. Koray Avcı Çakman. Kendini ve dünyayı keşfetm ... Düşlerin Peşindeki Çocuk - Koray Avcı... - Kitap > arkadas.com.tr ... ... Ördekayak çok sevdiği büyükannesine haber ver- meden,önce kayıp m. Koray Avcı Çakman. Kendini ve dünyayı keşfetmeye çalışan bir çocuğun masalsı serüveni... Ördekayak çok sevdiği büyükannesine haber ver- meden, önce kayıp masalın... Cadde Yurt Dışı Alışveriş Yıldız Fırsat Editörün Seçimi Günün Fırsatı. Düşlerin Peşindeki Çocuk Altın Kitaplar. Koray Avcı Çakman - İnce Kapak. İplikleri sabrın ve azmin rengine boyayan iplikçi, düşleri ne renge boyar? Yalnız peşine düşülen düşler mi gerçekleşir? Düşlerin Peşindeki Çocuk Koray Avcı Çakman. Çömlekel'in, kilimlerin ve Altın Göl'ün sırrı nedir? İplikleri sabrın ve azmin rengine boyayan iplikçi, düşleri ne renge boyar? Yalnız peşine düşülen düşler mi gerçekleşir? Düşlerin Peşindeki Çocuk (9789752122499). Marka : Koray Avcı Çakman. Çömlekel'in, kilimlerin ve Altın Göl'ün sırrı nedir? İplikleri sabrın ve azmin rengine boyayan iplikçi, düşleri ne renge boyar? Epub veya pdf formatta Düşlerin Peşindeki Çocuk kitabına erişmek ister misiniz? Ayrıca ilgili etiket bağlantısı üzerinden Koray Avcı Çakman 'ın tüm eserlerini de bulabilirsiniz. Düşlerin Peşindeki Çocuk. Yazar: Koray Avcı Çakman. Çömlekel'in, kilimlerin ve Altın Göl'ün sırrı nedir?İplikleri sabrın ve azmin rengine boyayan iplikçi, düşleri ne renge boyar? Koray Avcı Çakman. Kendini ve dünyayı keşfetmeye çalışan bir çocuğun masalsı serüveni... Ördekayak çok sevdiği büyükannesine haber ver- meden, önce kayıp masalın... 13.60 TL. Çömlekel'in, kilimlerin ve Altın Göl'ün sırrı nedir? İplikleri sabrın ve azmin rengine boyayan iplikçi, düşleri ne renge boyar? Yalnız peşine düşülen düşler mi gerçekleşir? ...sizin için çevrimiçi ücretsiz dinleyin Kindle, iPad veya Android Düşlerin Peşindeki Çocuk kitabı dinle - Ses Sevenler. Kitap eleştirileri. Düşlerin Peşindeki Çocuk. Be the first to write your review! Kitap : Düşlerin Peşindeki Çocuk, Yazar : Koray Avcı Çakman, Yayınevi : Altın Kitaplar - 9789752122499 - Fiyat: 11,70 TL. Düşlerin Peşindeki Çocuk. Size haber verelim. %10. Çömlekel'in, kilimlerin ve Altın Göl'ün sırrı nedir?İplikleri sabrın ve azmin rengine boyayan iplikçi, düşleri ne renge boyar? Yalnız peşine düşülen düşler mi gerçekleşir? (Tanıtım Bülteninden). Yorum Ekle....