1000 Soruda Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi

İhsan Nuri Demirel

1000 Soruda Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-10-17
YAZAR İhsan Nuri Demirel
ISBN 6055985752
DOSYA FORMATI 5,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu çalışma; Eğitim Fakültelerindeki öğrencilerin, eğitimin temelleri ile ilgili olarak, Pedagojik formasyonun (Eğitim Bilimlerinin) bütün dersleri için yararlanabilecekleri bir kaynak olduğu kadar, KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) için de yararlanabilecekleri bir kitaptır.Eğitim Bilimleri ve Yönetim alanındaki konuların derli toplu bir özeti sayılabilecek bu kaynak tüm öğrencilere faydalı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 1000 Soruda Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 1000 Soruda Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi.

... öğrencilerin, eğitimin temelleri ile ilgili olarak, Pedagojik formasyonun (Eğitim Bilimlerinin) bütün dersleri için yararlanabilecekleri bir kaynak olduğu kadar ... 1000 Soruda Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi - Kitap ... ... Bu çalışma; Eğitim Fakültelerindeki öğrencilerin, eğitimin temelleri ile ilgili olarak, Pedagojik formasyonun (Eğitim Bilimlerinin) bütün dersleri için ya.. Bu çalışma; Eğitim Fakültelerindeki öğrencilerin, eğitimin temelleri ile ilgili olarak, Pedagojik formasyonun (Eğitim Bilimlerinin) bütün dersleri için ya.. Bu çalışma; Eğitim Fakültelerindeki öğrencilerin eğitimin temelleri ile ilgili olarak Pedagojik formasyonun (Eğitim Bilimlerinin) bütün dersleri için yara ... ECTS Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Ortak... ... .. Bu çalışma; Eğitim Fakültelerindeki öğrencilerin eğitimin temelleri ile ilgili olarak Pedagojik formasyonun (Eğitim Bilimlerinin) bütün dersleri için yararlanabilecekleri bir kaynak olduğu kadar KPSS... Bu çalışma; Eğitim Fakültelerindeki öğrencilerin, eğitimin temelleri ile ilgili olarak, Pedagojik formasyonun (Eğitim Bilimlerinin) bütün dersleri için ya.. Bu çalışma; Eğitim Fakültelerindeki öğrencilerin eğitimin temelleri ile ilgili olarak Pedagojik formasyonun (Eğitim Bilimlerinin)... Bu çalışma; Eğitim Fakültelerindeki öğrencilerin, eğitimin temelleri ile ilgili olarak, Pedagojik formasyonun (Eğitim Bilimlerinin) bütün dersleri için yararlanabilecekleri bir kaynak olduğu kadar... Bu çalışma; Eğitim Fakültelerindeki öğrencilerin, eğitimin temelleri ile ilgili olarak, Pedagojik formasyonun (Eğitim Bilimlerinin) bütün dersleri için ya.....