Terör Oyunları

Paul Henke

Terör Oyunları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-03-29
YAZAR Paul Henke
ISBN 9757105422
DOSYA FORMATI 3,60 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İsrail nükleer savaşın ve yok olmanın eşiğindedir. Arka arkaya meydana gelen kaçırma olayları, bombalamalar ve acımasız cinayetler müttefiklerini ondan uzaklaştırmış ve eski düşmanlarının tehdidi altında bırakmıştır. Olayların milyoner siyonist Samuel Dayan tarafından organize edildiğinden çok az insanın haberi vardı.Fakat Dayan uluslararası anti-terörist timi TIFAT'ın ve yenilmez kahramanımız Nick Hunter'la karşı karşıyadır. Yazar Paul Henke iyi ve kötünün asırlardır süregelen mücadelesine, komünikasyon teknolojisini ve bilgisayarlaşmış savaş sanatını da eklemiştir. Zamana karşı yürütülen nefes kesen mücadele Hunter ve elit ekibi ileri teknolojik silahlarla Dayan'ın izini sürmektedirler.Dostluklarla düşmanlıkların sınırlarının çok değişken olduğu Ortadoğu'nun kaygan politik atmosferinde, "Büyük İsrail" devleti kurma uğruna milyonları yok edecek projenin durdurulması için TIFAT'ın sadece saatleri kalmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Terör Oyunları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Terör Oyunları.

...nes Karal ). En Çok Oynanan Oyunlar. Editörün Seçimleri ... Terör Oyunları En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Terörist Oyunları : 1 - 9 arası oyunlar. Rehine Kurtarma Operasyonu. 828 74. Şehirde Terör Oyunu Oyna. Dünyada kitlesel kargaşa çıkarma savaşı yapıyoruz. 2099 yılı, uzay çağında geçen oyunda bombacı ile binaları patlatıp hedefleri yok et. Türkiye'nin en iyi oyun sitesi Oyunmoyun.com sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya topladı. oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım ... Terörist Öldür Oyna | Oyunmoyun.com | Terörist Öldür Benzer Oyunları ... . oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Terörist Avı Oyunu nasıl oynanır ? Oyun yüklenince PLAY a tıklayın. Dört ayrıbölümden birini seçin. PLAY a basarak oyuna başlayın. Fare ile oynayacaksınız. Bası silahlar mermiyi otomatik alır. Oyun Adı : Anti Terör Operasyonu. Bugün Oynanma : 5163 kez. Boyutu : 2060 KB. Anti Terör Operasyonu oyunu hakkında yazılan yorumlar. Oyun Hakkında Yorum Yazın. Terörist oyunları - Savaş oyunu oyna. Terörist Oyunu. Güvenlik kuvvetleri ile birlikte düşman teröristleri bu oyunda etkisiz hale getirmek için savaşacağız. Paul Henke. İsrail nükleer savaşın ve yok olmanın eşiğindedir. Arka arkaya meydana gelen kaçırma olayları, bombalamalar ve acımasız cinayetler müttefiklerini ondan uzaklaştırmış ve eski... Terörist Vurma. "Play" yazısına tıklayıp oyunun yüklenmesini bekliyor, sonrasında continue yazısına tıklıyor ve bir görev seçerek teröristlere karşı çatışmaya başlıyoruz. Terör Operasyonu Oyunu muzda yerleri tespit edilen eli kanlı örgütlerin barındıkları alanlara operasyon düze. Sponsorlu Bağlantılar. Terör Operasyonu. Kategori : Silah Oyunları. Oynanma : 2824 defa. Anti Terör oyna, Bütün güzel Nişan oyunları Anti Terör oyunu. Oyuna başlamak için sırasıyla play, klavye seçi...