Sanayi Sonrası Ütopyalar

Boris Frankel

Sanayi Sonrası Ütopyalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Boris Frankel
ISBN 9755390006
DOSYA FORMATI 6,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Boris Frankel bu kitabında, solun "şimdiyi ve yakın geleceği cesaretle göğüslemekten çok geçmişte yaşamayı tercih edişinin" tehlikelerine dikkat çekiyor.Sol, varolan toplumlara yönelik feminist ve pasifist eleştirilere kulaklarını tıkar, gerçekten alternatif sosyalist politikalar geliştirme yolunda ciddi adımlar atmaz, yeni toplumsal hareketlerle arasındaki düşmanlığı ve bilgisizliği giderme çabası göstermezse kendini siyasal muhafazakarlığı ve marjinalliğe mahkum etmiş olur. Bu arada eski/yeni sağ ilerlemeyi ve toplumsal tartışmanın gündemini belirlemeyi sürdürür, diyerek önerilen sanayi sonrası "gelecek modelleri"ni tartışmaya girişiyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sanayi Sonrası Ütopyalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sanayi Sonrası Ütopyalar.

...le ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... Sanayi Sonrası Ütopyalar ... Sanayi Sonrası Ütopyalar - Sarmal Kitabevi ... . Boris Frankel. HAVALE :12,21 TL %1 EFT İndirimi. gündemini belirlemeyi sürdürür diyerek önerilen sanayi sonrası "gelecek modelleri"ni tartışmaya girişiyor. Sanayi sonrası ütopyalar. ISBNp: 9755390006. Bu arada eski/yeni sağ ilerlemeyi ve toplumsal tartışmanın gündemini belirlemeyi sürdürür, diyerek önerilen sanayi sonrası "gelecek modelleri"ni tartışmaya girişiyor. Start by marking "Sanayi Sonrası Ütopyalar" as Want to Read W ... Sanayi Sonrası Ütopyalar, Boris Frankel Pdf, Epub Download, Reviews ... . Start by marking "Sanayi Sonrası Ütopyalar" as Want to Read We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Sanayi Sonrası Ütopyalar by Boris Frankel. Boris Frankel, Kamil Durand. Boris Frankel bu kitabında, solun "şimdiyi ve yakın geleceği cesaretle göğüslemekten çok, geçmişte yaşamayı tercih edişinin" tehlikelerine dikkat çekiyor. Sanayi sonrası ile sanayi öncesini karşılaştıran Frankel, Üçüncü Dünyanın sömürüsü olayına da ağırlık veriyor. Frankelin mutlaka okunması gereken kitabını burada özetlemenin olanağı yok. Bu arada eski/yeni sağ ilerlemeyi ve toplumsal tartışmanın gündemini belirlemeyi sürdürür, diyerek önerilen sanayi sonrası "gelecek modelleri"ni tartışmaya girişiyor. Sanayi Sonrası Ütopyalar hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. 12.27 TL. Bu arada eski/yeni sağ ilerlemeyi ve toplumsal tartışmanın gündemini belirlemeyi sürdürür, diyerek öneril...