Ay Işığında Pati İzleri

Dennis Conner

Ay Işığında Pati İzleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-19
YAZAR Dennis Conner
ISBN 6056585678
DOSYA FORMATI 9,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Toby Jug adlı çok güzelbir kedinin hikâyesi bu…Denis O'Connor bir kar fırtınası sırasında ölmesi kesin olan üç haftalık bir kediyi kurtardığında, bu küçük yaratığın hayatını nasıl sonsuza dek değiştireceğini bilmiyordu. Her şeye karşın bu kedi yavrusu –adını Toby Jug koyacaktı daha sonra– hayatta kaldı ve kurtarıcısıyla çok güçlü bir bağ kurdu.Bir adam ve Maine Coon cinsi kedinin maceraları, Baykuş Kulübesi’nin arılar tarafından istila edilmesinden, kaybolan domatesler vakasına dek uzanır. Bununla birlikte, Cheviot Hills’e at sırtında bir yaz kampı yapmaya karar verdiklerinde hem Denis hem de Toby Jug için yepyeni bir dünyanın kapıları açılacaktır.“Gerçekten, büyüleyici.” The Daily Mail (UK)“Tüm kedi severlerin kütüphanesinde klasik olmaya aday bir kitap.” catwisdom101.com, Ay Işığında Pati İzleri tanıtım metninden.“Dokunaklı... Büyük ve küçük tüm canlıların hayranı, herkesi tatmin edecek. Her kedi severin okuma listesinde olmalı.” Margaret & Michael Korda, Cat People (Kedi İnsanlar) kitabının yazarları.“Kedi severler, emin olun bu çok etkileyici bir hikâye. Ben okudum, biliyorum.” Sheila Roberts, The Nine Lives of Christmas kitabının yazarı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ay Işığında Pati İzleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ay Işığında Pati İzleri.

... İzleri. Denıs o'connor. 8 €. "Gerçekten, büyüleyici ... Ay İsiginda Pati İzleri - Arama Sonuçları ... .". -The Daily Mail (UK)- "Tüm kedi severlerin kütüphanesinde klasik olmaya aday bir kitap." catwisdom101.com, Ay Işığında Pati İzleri tanıtım metninden. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %33. Ay Işığında Pati İzleri. Denis O'Connor. "Gerçekten, büyüleyici." The Daily Mai ... Ay Işığında Pati İzleri %15 İndirimli Denis O´Connor ... . Denis O'Connor. "Gerçekten, büyüleyici." The Daily Mail (UK) "Tüm kedi severlerin kütüphanesinde klasik olmaya aday bir kitap." catwisdom101.com, Ay Işığında Pati İzleri tanıtım metninden. Denis O'Connor. Kitap Tanıtımı. Toby Jug adlı çok güzel bir kedinin hikayesi bu… Denis O'Connor bir kar fırtınası sırasında ölmesi kesin olan üç haftalık bir kediyi kurtardığında... 10.42 TL. "Gerçekten, büyüleyici.". The Daily Mail (UK). "Tüm kedi severlerin kütüphanesinde klasik olmaya aday bir kitap." catwisdom101.com, Ay Işığında Pati İzleri tanıtım metninden. -The Daily Mail (UK)-"Tüm kedi severlerin kütüphanesinde klasik olmaya aday bir kitap." catwisdom101.com, Ay Işığında Pati İzleri tanıtım metninden."Dokunaklı... -The Daily Mail (UK)-"Tüm kedi severlerin kütüphanesinde klasik olmaya aday bir kitap." catwisdom101.com, Ay Işığında Pati İzleri tanıtım metninden."Dokunaklı... Ay Işığında Pati İzleri. Toby Jug adlı çok güzel bir kedinin hikâyesi bu…Denis O'Connor bir kar fırtınası sırasında ölmesi kesin olan üç haftalık bir kediyi kurtardığında, bu küçük yaratığın hayatını nasıl... "Gerçekten, büyüleyici." The Daily Mail (UK). "Tüm kedi severlerin kütüphanesinde klasik olmaya aday bir kitap." catwisdom101.com, Ay Işığında Pati İzleri tanıtım metninden. 11.11 TL. "Gerçekten, büyüleyici.". The Daily Mail (UK). "Tüm kedi severlerin kütüphanesinde klasik olmaya aday bir kitap." catwisdom101.com, Ay Işığında Pati İzleri tanıtım metninden. Ürün Adı: Ay Işığında Pati İzleri Ürün Kodu: 010299154 Kitabın Yazarı: Dennis O Connor Basım Yılı: 2016 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen: Özgür Umut Hoşafçı. 10.42 TL. Ay Işığında Pati İzleri-Halikarnas Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. -The Daily Mail (UK)-"Tüm kedi severlerin kütüphanesinde klasik olmaya aday bir kitap." catwisdom101.com, Ay Işığında Pati İzleri tanıtım metninden."Dokunaklı... "Gerçekten, b...