Gülün Günlüğü

Ursula K. Le Guin

Gülün Günlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Ursula K. Le Guin
ISBN 9755390154
DOSYA FORMATI 4,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ursula K. LeGuin bilim-kurguyu boş zamanlarda, eğlence olsun diye okunan "yüzeysel" bir edebiyat türü olmaktan çıkaran yazarların başında gelir. Onun yapıtlarında, farklı kültürler ve dünyalarla karşılaşan bireylerin, belli bir kültüre ait olmanın anlamını ve sınırlarını sorguladıkları; bütünlük, uyum, sevgi, özgürlük, düzen kaos gibi varoluş sorunlarına ahlaki yanıtlar aradıkları politik bir edebiyat tarzı haline gelmiştir bilim-kurgu. Müthiş bir hayalgücü, özenli bir dil, kurgudaki ustalık ve net bir siyasal bilinç bir araya gelir LeGuin'de.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gülün Günlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gülün Günlüğü.

...adında. Özellikle "Gülün Günlüğü" bana V for Vendetta tadı verdi ... Rüzgargülü Gülün Günlüğü - Kitapindir.net ... . Ursula K. LeGuin bilim-kurguyu boş zamanlarda, eğlence olsun diye okunan "yüzeysel" bir edebiyat türü olmaktan çıkaran yazarların başında gelir. GÜLÜN GÜNLÜĞÜ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. URSULA K. LE GUİN kitapları ve AYRINTI YAYINLARI 1992 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Rüzgârgülü (Gülün Gü ... Rüzgargülü (Gülün Günlüğü) , Ursula K. Le Guin - Fiyatı... | İdefix ... .com'da. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Rüzgârgülü (Gülün Günlüğü)-Ursula K. Le Guin. Rüzgârgülü'nde, LeGuin'in olağanüstü zengin dünyasından farklı lezzetler sunuyoruz sizlere. 9 Aralık 2015 Çarşamba. Gülün Günlüğü… İşte bu kararım doğrultusunda kütüphanede bulduğum yazarın Gülün Günlüğü adlı kitabı büyük bir hevesle alıp okudum. Gülün Günlüğü hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Gülün Günlüğü. Ursula K. Le Guin. Müthiş bir hayal gücü, özenli bir dil, usta işi bir kurgu ve net bir siyasal bilinç bir araya gelmiştir öykülerin hepsinde. Gülün Günlüğü'nü sevdiyseniz, Rüzgârgülü'ne bayılacaksınız. 19.50 TL. "Sözün kısası Gülün Günlüğü'nü okudukça (ve de tabii d...