Dört İsmail Bir Leyla

Arife Kalender

Dört İsmail Bir Leyla
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-03
YAZAR Arife Kalender
ISBN 9944611848
DOSYA FORMATI 12,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her sabah masumdur. Kimse onun akşama kadar nasıl kir­leneceğini bilemez. Geceler de öyle. Kara örtüsünü kim aralar, kim ışıkları yakar, ecel nerde gizlenir, kime uğrar? İnsanı al­datan alışkanlıkları ve umutlarıdır. Alışkanlıklarımız, dün ya­şadıklarımızın çoğunu yarın da yaşayacağımızı fısıldar. Sürp­rizlerden söz etmez. Umut ise parçalandığı yerde en büyük mutsuzluğumuzdur. Arife Kalender, gündelik hayatın içinde görmezden gelinen, ayrıntılarda kaybolan, yok sayılan hayatlardan süzerek yıllardır biriktirdiklerini şiirsel bir anlatımla öyküleştirerek Dört İsmail Bir Leyla’da aktarıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dört İsmail Bir Leyla i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dört İsmail Bir Leyla.

..., ayrıntılarda kaybolan, yok sayılan hayatlardan süzerek yıllardır biriktirdiklerini şiirsel bir anlatımla öyküleştirerek Dört İsmail Bir Leyla'da aktarıyor ... Dört İsmail Bir Leyla | Kitap365.com ... . Sizlere Çağlayan Kent 'ın yazdığı ve TEKİN YAYINEVİ 'ın yayınladığı 144 sayfalık 9944611848 ISBN numarasına sahip Dört İsmail Bir Leyla pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. Etiket: Dört İsmail Bir Leyla. Sabri Kuşkonmaz. Edebiyat. 22 Şubat 2017. Tek Maktül Leyla, Bir Kadın. Öyküde bütün failler, tanıklar, görevliler erkek. Arife Kalender gündelik hayatın iç ... Dört İsmail Bir Leyla / Arife Kalender / Tekin Yayınevi... - GittiGidiyor ... . Sabri Kuşkonmaz. Edebiyat. 22 Şubat 2017. Tek Maktül Leyla, Bir Kadın. Öyküde bütün failler, tanıklar, görevliler erkek. Arife Kalender gündelik hayatın içinde görmezden gelinen ayrıntılarda kaybolan yok sayılan hayatlardan süzerek yıllardır biriktirdiklerini şiirsel bir anlatımla öyküleştirerek Dört İsmail Bir Leyla'da aktarıyor. 8 €. ...gündelik hayatın içinde görmezden gelinen, ayrıntılarda kaybolan, yok sayılan hayatlardan süzerek yıllardır biriktirdiklerini şiirsel bir anlatımla öyküleştirerek Dört İsmail Bir Leyla'da aktarıyor. ...gündelik hayatın içinde görmezden gelinen, ayrıntılarda kaybolan, yok sayılan hayatlardan süzerek yıllardır biriktirdiklerini şiirsel bir anlatımla öyküleştirerek Dört İsmail Bir Leyla'da aktarıyor. ...gündelik hayatın içinde görmezden gelinen, ayrıntılarda kaybolan, yok sayılan hayatlardan süzerek yıllardır biriktirdiklerini şiirsel bir anlatımla öyküleştirerek Dört İsmail Bir Leyla'da aktarıyor. Dört İsmail Bir Leyla - Arife Kalender. Tekin Yayınevi. Kazanacağınız Toplam Puan : 118.1 Puan. ...gündelik hayatın içinde görmezden gelinen, ayrıntılarda kaybolan, yok sayılan hayatla...