Toprak BiterkenKüresel Oligarşi ve Yaşamın Gaspı

Erhan Ünal

Toprak BiterkenKüresel Oligarşi ve Yaşamın Gaspı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-02-08
YAZAR Erhan Ünal
ISBN 6059331500
DOSYA FORMATI 8,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küresel Finans Oligarşisi’nin kesin ve değişmez hedefi, küresel olarak tüm insanlığın üzerinde mutlak bir hakimiyeti, her bir insan için kaçınılmaz olan beslenme zorunluluğu üzerinden devamlı kılmaktır.Bu sebeptendir ki KFO, çeşitli kıtalarda var olan tarımsal üretim tarzı ve ona dayanan değişik beslenme biçimlerini, oluşturmuş olduğu bir ana plan (Master Plan) doğrultusunda yeniden şekillendirmek ve standart hale getirmek amacındadır. - Küresel Finans Oligarşisi’nin (KFO) son hedefi, dünyanın üzerindeki “Küresel Diktatoryasını” açık ve karşı konulamaz biçimde ilan etmektir. Bu hedefe ulaşabilmek için de güç biriktirmektedir. Bu güç birikimi, yukarıda ifade ettiğim gibi gücü oluşturan tüm öğelere teker teker sahip olmakla mümkün olabilir. Yani; tohuma, toprağa, suya ve dolayısıyla insana, tam anlamıyla sahip ve hakim olmayı gerektirir.- “Küresel Finans Oligarşisi” (KFO) tarafından, kısa vadede tarımsal üretimde çeşitliliğin en aza indirgenmesi ve bu sayede dünya gıda pazarının kontrolü ve yönlendirilmesi amaçlanmaktadır. Orta ve uzun vadede ise dünyada tüm insanlığın beslenmesi; yani kimin ne yiyeceği ve kimin neleri yiyemeyeceği bu merkez tarafından belirlenecek, daha açık bir ifade ile “dikte” edilecektir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Toprak BiterkenKüresel Oligarşi ve Yaşamın Gaspı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Toprak BiterkenKüresel Oligarşi ve Yaşamın Gaspı.

...olan beslenme zorunluluğu üzerinden... - Küresel Finans Oligarşisi'nin (KFO) son hedefi, dünyanın üzerindeki "Küresel Diktatoryasını" açık ve karşı konulamaz biçimde ilan etmektir ... Toprak Biterken Erhan Ünal ... . Bu hedefe ulaşabilmek için de güç biriktirmektedir. Küresel Finans Oligarşisi'nin kesin ve değişmez hedefi, küresel olarak tüm insanlığın üzerinde mutlak bir hakimiyeti, her bir insan için kaçınılmaz olan beslenme zorunluluğu üzerinden devamlı kılmaktır. Erhan Ünal. Binlerce yıllık süreçte belli bir bilgi birikimi ve ilişki ağları içinde oluşturulmuş çok büyük ve tekelleşmiş bir güç sistemi olan Küresel Finans Oligarşisinin ... Toprak Biterken: Küresel Oligarşi ve Yaşamın Gaspı: Erhan Ünal... ... . Erhan Ünal. Binlerce yıllık süreçte belli bir bilgi birikimi ve ilişki ağları içinde oluşturulmuş çok büyük ve tekelleşmiş bir güç sistemi olan Küresel Finans Oligarşisinin başında çoğunlukla dünya nüfusunun... - Küresel Finans Oligarşisi'nin (KFO) son hedefi, dünyanın üzerindeki Küresel Diktatoryasını açık ve karşı konulamaz biçimde ilan etmektir. Yazarın Diğer Eserleri. Erhan Ünal. Ekmek Biterken. - Küresel Finans Oligarşisi'nin (KFO) son hedefi, dünyanın üzerindeki Küresel Diktatoryasını açık ve karşı konulamaz biçimde ilan etmektir. Ekmek Biterken. 34.2 38. - Küresel Finans Oligarşisi'nin (KFO) son hedefi, dünyanın üzerindeki "Küresel Diktatoryasını" açık ve karşı konulamaz biçimde ilan etmektir. Bu hedefe ulaşabilmek için de güç biriktirmektedir. - Küresel Finans Oligarşisi'nin (KFO) son hedefi, dünyanın üzerindeki "Küresel Diktatoryasını" açık ve karşı konulamaz biçimde ilan etmektir. Bu hedefe ulaşabilmek için de güç biriktirmektedir. Yazar Erhan Ünal tarafından yazılan kitaplar arasında yer alan Toprak Biterken Küresel Oligarşi ve Yaşamın Gaspı kitabını PDF İndir seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. Küresel Finans Oligarşisi'nin kesin ve değişmez hedefi, küresel olarak tüm insanlığın üzerinde mutlak bir hakimiyeti, her bir insan için kaçınılmaz olan beslenme zorunluluğu üzerinden devamlı kılmaktır. Toprak Biterken; Küresel Oligarşi ve Yaşamın Gaspı. - Küresel Finans Oligarşisi'nin (KFO) son hedefi, dünyanın üzerindeki "Küresel Diktatoryasını" açık ve karşı konulamaz biçimde ilan etmektir. - Küresel Finans Oligarşisi'nin (KFO) son hedefi, dünyanın üzerindeki Küresel Diktatoryasını açık ve karşı konulamaz biçimde ilan etmektir. Ekmek Biterken. 45 45. Erhan Ünal. Toprak Biterken Küresel Finans Oligarşisi'nin kesin ve değişmez hedefi, küresel olarak tüm insanlığın üzerinde mutlak bir hakimiyeti, her bir insan Toprak BiterkenKüresel Oligarşi ve Yaşamın Gaspı. Küresel Finans Oligarşisi'nin kesin ve değişmez hedefi, küresel olarak tüm insanlığın üzerinde mutlak bir hakimiyeti, her bir insan Ekmek Biterken Küresel Oligarşi ve Yeni Küresel Beslenme Sistemi....