İntel İşlemcileri Korumalı Mod Yazılım Mimarisi

Kaan Aslan

İntel İşlemcileri Korumalı Mod Yazılım Mimarisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Kaan Aslan
ISBN 9757092169
DOSYA FORMATI 7,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Intel tabanlı bilgisayarlarda kullanılan Windows, OS/2, Unix gibi çokişlemli işletim sistemlerinin hepsi korumalı modda çalışıyor. Bu sistemlere yönelik programlar yazanlar için, bu kitap tam bir başvuru kaynağı. Korumalı modun temelleri, sayfalama özelliği, sanal bellek kullanımı ve çokişlemli çalışma gibi programcıların baş ağrısı olan ve kaynak eksikliği çekilen konuların hepsi Kaan Aslan'ın C ve Sistem Programcıları Derneğindeki deneyimiyle bu kitapta geniş bir şekilde ele alınıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İntel İşlemcileri Korumalı Mod Yazılım Mimarisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İntel İşlemcileri Korumalı Mod Yazılım Mimarisi.

...sisteminde sanal Intel'in X86 mimarisine dayalı işlemci serisinin ortaya çıktığı 70'li ... İntel İşlemcileri Korumalı Mod Yazılım Mimarisi - Milenyum Kitap ... ... Mesela bu yazımızda yazar Kaan Aslan kitapları arasında yer alan İntel İşlemcileri Korumalı Mod Yazılım Mimarisi yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Kaan Aslan. Intel tabanlı bilgisayarlarda kullanılan Windows, OS/2, Unix gibi çokişlemli işletim sistemlerinin hepsi korumalı modda çalışıyor. Intel tabanlı bilgisayarlarda kullanılan Windows OS/2 Unix gibi çokişlemli işletim sis ... 80×86 Mikroişlemcilerin Çalışma Modları Nelerdir? | Dm7 ... . Intel tabanlı bilgisayarlarda kullanılan Windows OS/2 Unix gibi çokişlemli işletim sistemlerinin hepsi korumalı modda çalışıyor. Bu sistemlere yönelik programlar yazanlar için bu kitap tam bir başvuru... ...Yazılım Mimarisi, Yazar: Kaan Aslan, Yayınevi: Pusula Yayıncılık Ve İletişim, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Bilgisayar Program Eğitimi, Barkod: 9789757092162 17. fiyat. Dilin Mimarisi. 18. Blokzincir Mimarisi ve Uygulamalar. Doğa Özcan. Pusula Yayıncılık. Home ›. Details for: Intel işlemcileri korumalı mod yazılım mimarisi /. Yayınları, 1997Description: 230 p. : ill. , tables ; 24 cm.ISBN: 9757092169.Subject(s): Intel 8086 (Mikroişlemci) | Intel 80xxx serili... Intel işlemcileri koruma mekanizması için 4 dereceli bir Intel işlemcileri reset edildiğinde "gerçek mod (real mode)" denilen bir moddan çalışmaya başlar. Harvard & Von Neumann Mimarileri. Intel İşlemcileri Korumalı Mod Yazılım Mimarisi kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Kaan Aslan kitapları ve Pusula 1997 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... Intel işlemcileri korumalı mod yazılım mimarisi/ (Aslan, Kaan.) Bibliographical information (record 33726). "intel islemcileri korumali mod yazilim mimarisi intel temelli pc mimar" aradığınız ürün bulunamadı. Fiyat Aralığı. Okurhan. Kitaplığa Ekle. Intel İşlemcileri Korumalı Mod Yazılım Mimarisi. Bu sistemlere yönelik program yazanlar için, bu kitap korumalı mod ile ilgili büyük bir boşluğu dolduracak. Intel tabanlı bilgisayarlarda kullanılan Windows, OS/2, Unix gibi çokişlemli işletim sistemlerinin hepsi korumalı modda çalışıyor. Bu sistemlere yönelik programlar yazanlar için, bu kitap tam bir başvuru... Bugün Intel 80X86 tabanlı bilgisayarlarda kullanıldığımız Windows, OS/2, Unix gibi çokişlemli işletim sistemleri temel olarak korumalı mod altında çalışmaktadır....