Hugo Chavez ve Bolivarcı Devrim

J. Richard Gott

Hugo Chavez ve Bolivarcı Devrim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-06-18
YAZAR J. Richard Gott
ISBN 9944122207
DOSYA FORMATI 11,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hugo Chavez önderliğinde Venezüella'da süren devrim tüm dünyanın meraklı bakışlarını üzerine çekiyor. ABD'nin "arka bahçesi"nde başlayan, ordu kökenli karizmatik bir devrimcinin önderlik ettiği bu harekete dair pek çok soru zihinleri meşgul ediyor: Hugo Chavez nasıl iktidara geldi, ABD'nin yakın yönlendirmesiyle girişilen sayısız devirme girişimine rağmen nasıl ayakta kaldı? ABD'ye karşı tutumunu her geçen gün sertleştiren ve köklü toplumsal dönüşüm kararları alan iktidarın toplumsal dayanağı nedir ve bu devrimi nasıl bir gelecek bekliyor?Ünlü İngiliz gazeteci Richard Gott, Venezüella'da yaptığı somut gözlemlerle, Chavez'le gerçekleştirdiği görüşmelerle ve titiz bir araştırmayla bu soruların cevaplarını arıyor. Belgesel anlatı türündeki kitap, devrime aktif olarak katılan emekçi sınıfların tükenmez enerjisini, heyecanını ve coşkusunu da akıcı bir dille yansıtıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hugo Chavez ve Bolivarcı Devrim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hugo Chavez ve Bolivarcı Devrim.

...7. 200 TL'ye 20TL İndirim | Kod: CIMRI20DR ... Hugo Chavez ve Bolivarcı Devrim - Richard Gott - Fiyatı & Satın Al ... . Hugo Chavez Ve Bolivarcı Devrim Yordam Kitap. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Bonus Puan. Açıklamalar. Ürün Özellikleri. Hugo Chavez önderliğinde Venezüella'da süren devrim tüm dünyanın meraklı bakışlarını üzerine çekiyor. 18 TL. Hugo Chavez önderliğinde Venezüella'da süren devrim tüm dünyanın meraklı bakışlarını üzerine çekiyor. ABD'nin "arka bahçesi"nde başlayan... T ... Hugo Chavez Ve Bolıvarcı Devrim Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . ABD'nin "arka bahçesi"nde başlayan... Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Hugo Chavez ve Bolivarcı Devrim Yordam Kitap. Hugo Chavez önderliğinde Venezüella'da süren devrim tüm dünyanın meraklı... Hızlı Mesaj. Öneri Kutusu. Hugo Chavez önderliğinde Venezüella'da süren devrim tüm dünyanın meraklı bakışlarını üzerine çekiyor. 17.04 TL. Hugo Chavez önderliğinde Venezüella'da süren devrim tüm dünyanın meraklı bakışlarını üzerine çekiyor. ABD'nin "arka bahçesi"nde başlayan......