Müşteri Tatmininde Süreklilik

Richard F. Gerson

Müşteri Tatmininde Süreklilik
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1997-01-01
YAZAR Richard F. Gerson
ISBN 0780506902
DOSYA FORMATI 7,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Benzer ürün ve hizmet sunan birçok işyeri varken, pazarda başarıyla rekabet edebilmenin bir yolu da, müşterilerin beklentilerini aşmaktır. Bu kitap size, müşteri hizmetleri programınızı müşteriyi sürekli kılma programına nasıl dönüştürebileceğinizi göstermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Müşteri Tatmininde Süreklilik i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Müşteri Tatmininde Süreklilik.

...klilik". için 20 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 5,00 TL ... Müşteri tatmininde süreklilik ... . Sepete Ekle. Müşteri tatmininde süreklilik. Richard f. gerson. Satıcı. 9750780506902 Müşteri Tatmininde Süreklilik Rota Yayın YapımMüşteri Tatmininde Süreklilik Rota Yayın Yapım. Müşteri Tatmininde Süreklilik - Richard F. Gerson hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Müşteri Tatmininde Süreklilik. nlemler almakla kalmaym bir adm daha atabilirsiniz.*Taki ... Mter Tatmnnde Srekllk ... . nlemler almakla kalmaym bir adm daha atabilirsiniz.*Takip etmek:Programlarn ou bu aamada baarsz olmaktadr mterinizi tatmin edip etmediinizi renmeye aln. Müşteri Hizmetleri ve Sonrası Müşteriyi Sürekli Kılmak Müşterileri Ömür Boyu Elde Tutmanın 50 Yolu. Müşteri tatmininde süreklilik/. Saved in: Bibliographic Details. Similar Items. Müşteri tatmini ölçümlerinizi geliştirmenin yolları: müşteri tatmini ölçüm programları oluşturma, uygulama, inceleme... Müşteri Tatmininde Süreklilik. Richard F. Gerson. Çevirmen: Tülay Savaşer. Rota Yayınları Etkin Yönetim Dizisi Yayın No: 05. Konu Başlığı: Müşteri Hizmetleri. Ek Yazar: Savaşer, Tülay. Okumayı kolaylaştırmak için LIT dosyası Microsoft'un ClearType teknolojisini içerir., Müşteri Tatmininde Süreklilik lit. Bu dosyayı açma hakkında bilgi için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun. Müşteri Tatmininde Süreklilik Benzer ürün ve hizmet sunan bir çok iş yeri varken, pazarda başarıyla rekabet edebilmenin bir yolu da, müşterilerin beklentilerini aşmaktır. Müşteri Tatmininde Süreklilik Benzer ürün ve hizmet sunan bir çok iş yeri varken, pazarda başarıyl...