Benim Küçük Dostlarım

Halide Nusret Zorlutuna

Benim Küçük Dostlarım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-09-13
YAZAR Halide Nusret Zorlutuna
ISBN 9752638259
DOSYA FORMATI 6,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her çocuk, bence zevkle okumaya değer meraklı bir kitap; karşısında uzun uzun, hayran hayrandüşünülecek bir bilinmeyenler âlemidir. Yirmi bir yıldan beri bu kitapları yaprak yaprak, satır satır okumaya ve anlamaya çalışıyorum. Fakat hâlâ "Çocuk" adlı kitapla anlayamadığım, sökemediğim cümlelere rastladığım olur. Bu itirafımdan sonra, okuyucularım bu eserde, tecrübelerin belki haklı; fakat herhâlde soğuk ve tatsız gururunu elbette aramayacaklardır.Hayır, sevgili okurlarım elinizdeki kitap, ağırbaşlı, psikolojik bir eser olmak iddiasında değildir. Buna bir "hikâye kitabı" da denilemez. Çünkü içinde bir damlacık hayal bulamayacaksınız.Ben bu kitapta sadece, gördüklerini ve duyduklarımı -işittiklerimi değil, hissettiklerimi- sunuyorum. O kadar çok sevdiğim "Küçük Dostlarım"ı, daha doğrusu binlerce küçük dostumdan, rast gele birkaçını okurlarıma da tanıtmak istedim.Bir kırık dökük çizgi, bir avuç gölge.. Boyaların parıltılı dilinden yoksun, kara kalem bir çocuk portresi, bir küçük insan kişiliği! Ve çok defa bu kişiyi benim hafızamın köklerine altın çivilerle perçinlemiş olan bir küçük olay.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Benim Küçük Dostlarım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Benim Küçük Dostlarım.

...Benim Küçük Dostlarım kitabını 20 kişi satın aldı! O kadar çok sevdiğim "Küçük Dostlarım"ı, daha doğrusu binlerce küçük dostumdan, rast gele birkaçını okurlarıma da tanıtmak istedim ... Benim Küçük Dostlarım Pdf İndir ... . 6 €. İdealist bir öğretmenin kitap gibi okuduğu öğrencilerini ve anılarını edebi bir dille anlattığı doyumsuz bir eser olan BENİM KÜÇÜK DOSTLARIM aynı zamanda MEB'in tavsiye ettiği 100 Temel Eser'de... Benim Küçük Dostlarım. Halide Nusret Zorlutuna. L&M Yayıncılık. Ve çok defa bu kişiyi benim hafızamın köklerine altın çivilerle perçinlemiş olan bir küçük olay. Benim küçük dostlar ... Benim Küçük Dostlarım Kitabı Online... :Soruoku.com | Eğitim Sitesi ... ... Benim Küçük Dostlarım. Halide Nusret Zorlutuna. L&M Yayıncılık. Ve çok defa bu kişiyi benim hafızamın köklerine altın çivilerle perçinlemiş olan bir küçük olay. Benim küçük dostlarım'da öğretmenin özellikleri. Milli Eğitim Bakanlığı'nın, ilköğretim öğrencilerine tavsiye ettiği 100 Temel Eser içerisinde Benim Küçük Dostlarım eseriyle girdi. Benim Küçük Dostlarım Yazar : Halide Nusret Zorlutuna Sayfa Sayısı : 145. Ve çok defa bu kişiyi benim hafızamın köklerine altın çivilerle perçinlemiş olan bir küçük olay. Benim Küçük Dostlarım, adlı anı kitabı Halide Nusret Zorlutuna'nın yaşamış olduğu hikaye tarzı anılardan oluşmaktadır. Onların iç dünyalarını tanımaya çalışır ve onlar hakkında küçük notlar alır. [thumbnail] Türkiye'nin en iyi PDF kitap indirme sitesine hoşgeldiniz. Bu site içerisinde Benim Küçük Dostlarım gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz. "Benim Küçük Dostlarım PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi. 1996 civarında, düzenli olarak Adobe'yi ziyaret ettim, onlarla PDF formatında birçok şey yaptım, vb. ...fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Benim Küçük Dostlarım fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 54 adet Benim Küçük Dostlarım ürünü bulduk....